Kviečiame teikti darbus J.Vileišio premijos konkursui

2012-08-10

Visos Lietuvos žiniasklaidos atstovus ir autorius kviečiame dalyvauti konkurse Jono Vileišio premijai gauti.

Å ios premijos tikslas – pakviesti informuoti apie gerus vietos savivaldos darbus, stiprinti vietos savivaldą kaip demokratinės valstybės raidos pagrindą, taip pat – atskleisti visuomenei jos negeroves, analizuoti reiškinius. Konkursą organizuoja Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA), Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija (NŽKA).

 Konkursui pateikti darbai turi būti objektyvūs, juose turi atsispindėti į vairiapusė vietos savivaldos vykdoma veikla. Konkurso dalyvis Komisijai pateikia ne daugiau kaip tris autorinius, analitinius, probleminius aktualiomis vietos savivaldai temomis darbus (raštu arba į rašytus į elektroninę laikmeną), pasirodžiusius spaudoje, radijuje, televizijoje, internetinės žiniasklaidos visuomenės informavimo priemonėse.

Darbai visuomenės informavimo priemonėse turi būti paskelbti nuo 2011m. liepos 1 d. iki 2012 m. liepos 1 d.,  atitikti konkurso tematiką bei tikslą. Darbus gali teikti LŽS  skyriai/klubai, redakcijos, NŽKA, LSA, patys žurnalistai. Kandidatai nebūtinai turi būti LŽS ar NŽKA nariai.

Darbai konkursui teikiami lietuvių kalba. Spaudos ir interneto žiniasklaidos darbai turi būti ne mažesni nei 3.800 ženklų su tarpais. Radijo/TV laidos trukmė turi būti ne ilgesnė kaip 30 min. tačiau konkursui gali būti pateiktas sutrumpintas laidos variantas.

Prizinis konkurso fondas yra 3000 litų, jie gali būtį į teikiami vienam arba padalinti keliems laimėtojams.

Darbai pristatomi Į LŽS (S. Konarskio g. 49, Vilnius, el. paštas info@lzs.lt), taip pat į LŽS Kauno skyrių (V. Putvinskio g. 48, 44211 Kaunas, lzs.kaunas@gmail.com) iki šių metų rugsėjo 1 d su prierašu „J.Vileišio premijai“.

Premijos laureatai skelbiami Vietos savivaldos dienai skirtame geriausių Lietuvos savivaldybių pagerbimo renginyje, kuris šiemet vyks spalio 5-ąją.

Premijos nuostatus rasite čia.

Lietuvos savivaldybių asociacijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.