Kviečiame susitikti Plungės kultūros centre

2017-09-19Plungės kultūros centras pradėjo naują kūrybinį sezoną ir kviečia apsilankyti skirtingo pobūdžio pirmuosiuose šio sezono renginiuose ir pasisemti puikių emocijų.

Rugsėjo 23 d. Senamiesčio aikštėje jau 5 kartą įvyks Didysis Plungės jomarkas. 11 val. – prekybinės mugės pradžia. Nuo 12 val. – Plungės kultūros centro meno kolektyvų koncertai, nuotaikingi žaidimai ir aukcionai. Renginio viešnia – Šerkšnėnų kultūros centro kapela „Šerkšnė“.

Spalio 8 d. 13 val. Plungės kultūros centras kviečia į muzikalią, kūrybišką, įdomią ir aktyvią popietę vyresnio amžiaus žmonėms „Rudeninė puokštė“. Renginyje kviečiame dalyvauti pristatant savo talentus arba apsilankant ir smagiai praleidžiat popietę bendraminčių būryje (registracija el. p. gudaviciute.simona@gmail.com).

Mažuosius spalio 10 d. 11 val. kviečiame į projekto „Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“ pristatymą. Vaikams bus rodomas Klaipėdos jaunimo teatro edukacinis spektaklis OPA! (OPERACIJA: PERDIRBTAS AŠ!). O spalio 24 d. 18 val. gerą nuotaiką vaikams dovanos teatralizuota cirko programa.

Komedijos žanro išsiilgusiems žiūrovams siūlome spalio 10 d. 18 val. apsilankyti grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ muzikos ir humoro šou. Spalio 14 d. 18 val. kviečiame į nepavydėtinos situacijos komediją „Du vyrai geriau“.

Visiems geros muzikos mylėtojams siūlome spalio 13 d. 18 val. apsilankyti Gedimino Norvaišo (TABASCO) jubiliejiniame koncerte „Nuoširdžiai Jūsų“. Spalio 18 d. kviečiame į koncertą „4 istorijos“ pagal A. Bocelli ir S. Brightman su Ona Kolobovaitė ir Egidijumi Bavikinu, o spalio 26 d. – išgirsti Žilvino Žvagulio ir grupės koncertą „Žemaitiška enciklopedija“.

Jūsų lauks ir daugiau koncertų ir spektaklių ne tik spalio, bet ir visais kitais mėnesiais. Visa informacija apie renginius – Plungės kultūros centro internetiniame tinklalapyje www.plungeskc.lt


KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.