Kviečiame stebėti 2013 metų Žemaitijos regiono komandines stalo teniso varžybas

2013-04-11

 

           2013 m. balandžio 13 d. (šeštadienį ) Plungės technologijų ir verslo mokyklos (Mendeno g. 7, Plungė) sporto salėje vyks 2013 metų Žemaitijos regiono komandinių stalo teniso varžybų antrojo turo varžybos. Plungės „Žemaite-1“, Platelių „Platelee“, Tauragės „Fortūna“, Telšių „Antpong“ varžysis su Šilutės „Varmas-1“, Rusnės „Štormas“ bei dviem Klaipėdos „Etna-1“ ir „Etna-2“  komandomis.

           Kviečiame stebėti pajėgiausių mūsų rajono stalo tenisininkų žaidimą, palaikyti mūsų komandas.  Varžybų pradžia 11.00 val.

           Žemaitijos regiono komandinės varžybos vyksta dviejose lygose. Mūsų rajonui atstovauja trys komandos. I lygoje varžosi „Žemaite-1“ ir „Platelee“; II – „Žemaite-2“. Varžybose leidžiama dalyvauti visiems Vakarų Žemaitijoje gyvenantiems žaidėjams, išskyrus vyrus žaidėjus, dalyvaujančius šalies pirmoje ir aukščiausioje lygose. Be to, organizacinio komiteto sprendimu į lygą priimta Liepojos miesto komanda. Ji – 2012 metų varžybų laimėtoja. „Žemaite-1“ komanda liko devinta, o „Platelee“ pernai tapo II lygos prizininke ir iškovojo teisę šiais metais rungtis tarp 16 stipriausių komandų

           Šiuo metu, lygoje sužaidus tris susitikimus, Plungės stalo teniso klubo komanda „Žemaite-1“ yra tarp lyderių – pasiektos visos trys pergalės. Buvo į veikti ir savi – „Platelee“ komanda. Šios ekipos sąskaitoje – 1 pergalė. Tikimasi, kad varžybos bus atkaklios ir emocingos. Komandose daug pajėgių sportininkų. Įdomu, kaip seksis „Etna-1“ komandai, juk tarp 5 registruotų narių – 4 moterys. Mūsų „Žemaite-1“ nusiteikusi siekti pergalės ir kovoje su viena favoričių – taip pat tris pergales turinčia Šilutės „Varmas-1“ komanda. 

Plungės stalo teniso klubo  „Žemaite“ informacija                        

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.