Kviečiame siūlyti pretendentus AUKSINIO FENIKSO apdovanojimui gauti

2013-09-23

 

 

       Viena didžiausių šalies kultūros centrų bendruomenių – Lietuvos kultūros centrų asociacija – kviečia siūlyti pretendentus „Auksinio fenikso“ apdovanojimui gauti.  „Auksinis feniksas“ – tai didžiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos ir vienas reikšmingiausių visos šalies  apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas –  pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, labiausiai nusipelniusius šalies kultūrai, jos plėtrai, sklaidai, puoselėjimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi ir tobulinimui. Pretendentus galima siūlyti penkioms nominacijoms:  

       „Geriausias metų kultūros centro vadovas“;     
       „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“;
       „Geriausias metų kultūros centro partneris“;
       „Metų kultūros mecenatas ar rėmėjas“;
       „Metų kultūros politikas“.

       Pretendentą bet kuriai nominacijai gali siūlyti šalies kultūros centrai, jų filialai, skyriai ar padaliniai, o taip pat savivaldybės, į vairios asociacijos, nacionalinės institucijos, bendruomenės, meno mėgėjų kolektyvai, pavieniai fiziniai asmenys. Apdovanojimai  „Auksinis feniksas“ bus į teikti lapkričio 29 d. 16 val. iškilmingoje ceremonijoje Anykščių kultūros centre.

       Kviečiame susipažinti su apdovanojimų nuostatais ir siūlyti pretendentus. Laisvos formos rekomendaciją, nurodant nominacijos pavadinimą bei pretendento gyvenimo ir veiklos aprašymą (CV), siųsti iki šių metų spalio 25 d. el. p. romas.matulis@gmail.com arba adresu:
              Romui Matuliui
              Senamiesčio a. 3
              LT-90162 Plungė

PRIDEDAMA. Nuostatai.

Kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.