Kviečiame siūlyti kandidatus Plungės garbės piliečio vardui suteikti!

2023-01-05
Garbės piliečio ženklas-projektas
Garbės piliečio ženklas-projektas, 2021-12

Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimu Lietuvos Respublikos piliečiams, taip pat užsienio valstybių piliečiams už ypatingus ilgalaikius nuopelnus ir išskirtinį indėlį į Lietuvos ir Plungės rajono mokslo, švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos, socialinio vystymo bei kitas sritis, aktyvią visuomeninę veiklą bei Plungės vardo garsinimą, gali būti suteikiamas Garbės piliečio vardas.

Kandidatus Garbės piliečio vardui suteikti turi teisę siūlyti savivaldybės mero institucija, savivaldybės tarybos komitetai, tarybos ir nuolatinės komisijos, savivaldybės teritorijoje veikiančios asociacijos, bendruomenės bei ne mažesnė kaip 20 asmenų grupė.

Siūlymai dėl Garbės piliečio vardo suteikimo pateikiami raštu Plungės rajono savivaldybės tarybos sudarytai Komisijai siūlymams dėl Plungės garbės piliečio vardo suteikimo nagrinėti (toliau – Komisija). Siūlant kandidatą, privaloma pateikti šią informaciją: kandidato gyvenimo aprašymą; kandidato darbų ir nuopelnų pagrindimą (nurodomi duomenys apie gautus apdovanojimus); kandidato asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, asmens kontaktinius duomenis (tel. nr., el.p. adresą); ne mažiau kaip dvi ekspertų rekomendacijas, kurių bent viena būtų atstovaujamosios srities  nacionalinio lygmens; jei siūlymas kolektyvinis, prie kitų dokumentų pridedama susirinkimo (posėdžio) protokolo kopija, atitinkanti dokumentų rengimo ir įforminimo reikalavimus; kandidato sutikimas teikti jo kandidatūrą; kandidato  sutikimas tvarkyti  asmens duomenis. Jei siūlymas kolektyvinis, prie kitų dokumentų pridedamas susirinkimo (posėdžio) protokolas, atitinkantis dokumentų rengimo ir įforminimo reikalavimus.

Garbės piliečio vardo suteikimo nuostatai skelbiami Plungės rajono savivaldybės interneto svetainėje www.plunge.lt

Kviečiame iki 2023 m. kovo 1 dienos teikti siūlymus dėl Garbės piliečio vardo suteikimo! Siūlymai teikiami Komisijos sekretorei M. Piekuvienei (Plungės rajono savivaldybė, Vytauto g. 12, Plungė, 311 kab., arba el. paštu priimamasis@plunge.lt). Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis  tel. (8 448) 73 134, 8 699 63435.

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Vytautas
2023-01-05 19:07:46
J.Razma ir J.Varkalys. Abu vienodai nusipelnė ne tik Plungės miesto, bet ir rajono žmonių „pagarbos", balsuodami už narkotinių medžiagų dekriminalizaciją.
This site is registered on wpml.org as a development site.