KVIEČIAME SIŠªLYTI PRETENDENTUS GARBINGAM APDOVANOJIMUI „AUKSINIS FENIKSAS“

2014-09-29

 

       Viena didžiausių šalies kultūros  bendruomenių – Lietuvos kultūros centrų asociacija – kviečia siūlyti pretendentus apdovanojimui „Auksinis feniksas“.

       „Auksinis feniksas“ – tai didžiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos ir vienas reikšmingiausių visos šalies  apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas –  pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui.

       Pretendentus galima siūlyti penkioms nominacijoms:  „Geriausias metų kultūros centro vadovas“; „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“; „Geriausias metų kultūros centro partneris“; „Metų kultūros mecenatas ar rėmėjas“; „Metų kultūros politikas“.
   
       Pretendentą bet kuriai nominacijai gali siūlyti šalies kultūros centrai, jų filialai, skyriai ar padaliniai, o taip pat savivaldybės, į vairios asociacijos, nacionalinės institucijos, bendruomenės, meno mėgėjų kolektyvai, pavieniai fiziniai asmenys. Apdovanojimai  „Auksinis feniksas“ bus į teikti lapkričio 28 d. 16 val. iškilmingoje ceremonijoje Lazdijų kultūros centre.
   
       Kviečiame susipažinti su apdovanojimo nuostatais ir teikti pasiūlymus. Laisvos formos rekomendaciją, nurodant nominacijos pavadinimą bei pretendento gyvenimo ir veiklos aprašymą (CV), siųsti iki šių metų spalio 25 d. el. p. romas.matulis@gmail.com arba adresu:

Romui Matuliui
Senamiesčio a.3
LT90162 Plungė

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.