Kviečiame savaitgalį praleisti Plungės kultūros centro organizuojamuose renginiuose

2016-01-28

 

 

 

 

   Sausio 30 d. 17 val. Plungės kultūros centre – muzikaliausias metų šou „Garsyn 2016“. Susirungs muzikinės grupės iš Tauragės, Šiaulių, Šilutės, Kėdainių, Kauno, Pasvalio, Varėnos ir kitų miestų. Plungei atstovaus šauniausios plungiškių muzikinės grupės – „Savi“, „Out loud“ bei Mariaus Mickaus ir Manto Sungailos duetas! Kviečiame ateiti, balsuoti ir padėti išrinkti verčiausius laimėti „Geriausios muzikinės grupės“ titulą.

 

   O sausio 31 d. 13.30 val. kviečiame į liaudiškų romansų, meilės dainų ir senosios estrados šlagerių popietę ,,Sugrįžki, jaunyste“. Maloniai kviečiame pasinerti į jausmingas meilės istorijas, kartu padainuoti ir pasiklausyti širdį kutenančių melodijų. Renginyje dalyvaus: Telšių kultūros centro folkloro ansamblis ,,Spigėns“ (vad. Diana Bomblauskienė), Plungės kultūros centro jaunimo teatro ,,Saula“ aktoriai (vad. Sigita ir Romas Matuliai) ir folkloro ansamblis ,,Gondinga“ (vad. Dalia Stasikėlienė). Renginys nemokamas.

 

   Vaikai, jaunimas ir suaugusieji turės puikią progą išskirtinai praleisti savaitgalį, apsilankę Plungės kultūros centro organizuojamuose renginiuose. Tad susitikime Kultūros centre sausio 30 ir 31 dienomis!
KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.