Kviečiame prisijungti prie kalėdinio HELP PORTRAIT projekto

2014-12-02

 

 

 

         Kreipiamės į Jus, norėdami pakviesti prisijungti prie kalėdinio Help Portrait projekto, kuris vyks 2014 metų gruodžio 6 dieną.

         Kas tai?

 

         Help Portrait – tai tarptautinis projektas, skirtas fotografiją mėgstantiems žmonėms, tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Skirdami savo laiką, techniką ir talentą, fotografai sukuria dalį džiaugsmo tiems, kam šiame gyvenime sekasi mažiau.  Kas tie žmonės? Tai gali būti vieniši žmonės, vienišos mamos ar vieniši tėčiai su vaikais, daugiavaikės sunkiau besiverčiančios šeimos, našlaičiai, sergantys vaikai ar suaugusieji, karo veteranai, senyvo amžiaus žmonės ar… tiesiog liūdnas Jūsų kaimynas. Tai žmonės, kurie negali sau leisti kokybiškų fotografijos paslaugų.

          Kaip tai atrodo?

       Viskas labai paprasta. Fotografai fotografuoja. Pagamina nuotrauką. Padovanoja.

         Tik skaičiai.

       2009-2013 metais šiame projekte visame pasaulyje dalyvavo 62 860 savanorių. 2 411 vietų 67 šalyse buvo padarytos ir padovanotos 326 858 nuotraukos.

       Visi dalyvaujantys fotografai, stilistai, kirpėjai, makiažo specialistai ir savanoriai dirba be atlygio. Nė viena padaryta nuotrauka nebus naudojama jokių paslaugų reklamai ar pardavimui. Projektas paremtas laisva valia, juo nesiekiama materialinės naudos.

       Mes, Help Portrait Lietuva iniciatyvinė grupė, – fotografai, stilistai ir savanoriai, – jau penktus metus prisijungiame prie šio projekto.

         Help Portrait Lietuva savanoriai norėtų nudžiuginti Plungės gyventojus (fotografuosime „Plungės vilties“ salėje ir Plungės vaikų globos namuose) nemokamais portretais.

         Kviečiame ir Jus sukurti mažą šventę kartu su mumis.

       Išsamesnę informaciją Jums suteiks:

       Mantas Viržintas, mob. tel. +370 692 21 263, el.paštas info@mvfoto.lt;

       Martynas Galdikas, mob. tel. +370 650 70 493, el.paštas martynas.galdikas@yahoo.com

 

Daugiau informacijos rasite:

http://www.help-portrait.lt/

http://www.help-portrait.com/

Facebook: Help Portrait Lithuania

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.