Kviečiame prisijungti prie 2017 m. ŠVAROS AKCIJOS

2017-03-28

 

 

Pavasariški orai gena visus į kiemą. Džiugina pražydę pirmieji gėlių žiedai, nušluoti takeliai, nubaltinti soduose medeliai. Puošdami savo aplinką, nepamirškime dirstelti už tvoros ir nušluoti bendrą šaligatvį, surinkti šiukšles pagriovyje. Tik nuo mūsų pačių priklauso, koks gražus bus miestas Plungė, rajono miesteliai ir kaimai.

Surinktas atliekas tvarkykime tinkamai. Primename, jog susikaupusių lapų, šakų, žolės, žemių ir kitų žaliųjų atliekų negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius ar sukrauti ir palikti šalia jų. Visi atliekų turėtojai – individualių namų valdų, daugiabučių namų butų, sodų ir garažų valdų savininkai, įmonės, įstaigos, organizacijos ir būstą administruojančios įmonės privalo vadovautis Plungės rajono savivaldybės tarybos patvirtintomis Atliekų tvarkymo taisyklėmis. Žalienų atliekos turi būti kompostuojamos arba šalinamos Jėrubaičių sąvartyno teritorijoje esančioje Žaliųjų atliekų priėmimo aikštelėje (Plungės r., Jėrubaičių k.). Darbo laikas: I-VI 7.30-19.00 val., VII 8.00-16.00 val. Tel. 8 630 01 276.

2017 m. Švaros akcija. Kviečiame visus aktyvius ir atsakingus Plungės rajono gyventojus tapti savanoriais ir prisidėti tvarkant gimtojo krašto viešąsias erdves:

balandžio 7 d. – Plungės miesto ir Babrungo seniūnijose;

balandžio 10 d. – Kulių ir Nausodžio seniūnijose;

balandžio 11 d. – Stalgėnų, Žlibinų ir Paukštakių seniūnijose;

balandžio 12 d. – Šateikių ir Platelių seniūnijose;

balandžio 13 d. – Alsėdžių ir Žemaičių Kalvarijos seniūnijose.

Švaros akcijos metu tvarkomos teritorijos ir atliekų surinkimo taškai skelbiami Plungės rajono savivaldybės tinklalapyje www. plunge.lt skiltyje Akcija „Darom 2017“. Talkininkai visais klausimais, susijusiais su švaros akcija, gali kreiptis į vietos seniūnijos seniūnus. Atkreipiame dėmesį, kad į atliekų surinkimo taškus galima sunešti tik akcijos metu surinktas atliekas iš viešųjų erdvių. Iš atliekų išvežimo vietų atliekos išgabenamos švaros akcijos dieną nuo 16.00 iki 18.00 val.

Jau dešimtus metus iš eilės VšĮ „Mes Darom“ balandžio 22 d. organizuoja visuomeninę akciją „Darom 2017“. Šiais metais startuoja 1000 projektų Lietuvai, kuriuos galima teikti tinklalapyje http://mesdarom.lt/darom-2017/1000-projektu.html. Kviečiame plungiškius taip pat prisidėti prie šios jubiliejinės akcijos įvairiais aplinkosauginiais projektais: sodinti medelius, kelti inkilus paukščiams, dažyti suoliukus ir t. t. Gražinkime Plungę kartu!

Pridedama. Akcijos grafikas, tvarkymo taškai.

 

Edita Lydienė
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Vietos ūkio ir turto skyriaus vyr. specialistė (ekologė)
tel. +370 448 73004, mob. tel. +370 655 66909
el.p. edita.lydiene@plunge.lt


Nuotraukose 2015 m. balandį vykusios akcijos akimirkos
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.