Kviečiame Plungės rajono įstaigas, įmones ir organizacijas dalyvauti Plungės miesto šventinėje eisenoje

2013-05-09

      

 

 

      Gerbiami Plungės rajono įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovai,

      Plungės miesto šventė – svarbiausias ir didžiausias mūsų miesto renginys, reikalaujantis daug miesto ir rajono kultūros, verslo įstaigų ir įmonių bei nevyriausybinių organizacijų jėgų ir susitelkimo, siekiant,  kad krašto žmonės, miesto svečiai galėtų deramai pailsėti, pabendrauti ir šventiškoje miesto aplinkoje pasidžiaugti  suplanuotomis pramogomis bei koncertine programa.

      Šiemet mieto šventės metu, birželio 15 – 16 dienomis, turėsime galimybę gėrėtis XIII  tarptautinio pučiamųjų orkestrų festivalio dalyvių koncertais bei miesto šventės pramogų renginiais.

      Birželio 15 dieną, 18 valandą, organizuosime tradicinę Tarptautinio pučiamųjų orkestrų festivalio dalyvių ir miesto įstaigų bei įmonių atstovų teatralizuotą eiseną J. Tumo-Vaižganto gatve į Babrungo slėnį.

      Kviečiame Jus ir Jūsų įstaigų, įmonių, organizacijų narius aktyviai ir gausiai dalyvauti šioje šventinėje eisenoje. Tikimės, kad joje įdomiai, išradingai ir šventiškai pristatysite savo vadovaujamas organizacijas Plungės gyventojams ir miesto svečiams.

      Apie ketinimą dalyvauti šventinėje eisenoje prašome iki 2013 m. birželio 1 d. pranešti eisenos koordinatorei – VšĮ Plungės atviro jaunimo centro direktorei Agnei Tamoševičiūtei (mob. 8 684 07 843; el. p. jaunimas@plunge.lt). Taip pat prašome pateikti trumpą savo įstaigos, įmonės ar organizacijos šūkį (iki dviejų sakinių), kuris, Jums dalyvaujant eisenoje, bus garsinamas žiūrovams.

      Tikime, kad aktyvus Jūsų ir Jūsų kolektyvų dalyvavimas ir išradingumas eisenos metu suteiks jai daug šventiško žavesio, o Plungės gyventojams ir miesto svečiams – neišdildomų įspūdžių ir džiugių prisiminimų.  

     
Kultūros ir sporto skyriaus informacija

Sauliaus Narkaus nuotraukos 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.