Kviečiame organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą

2017-03-17Gerbiami bendruomenių, seniūnijų, bibliotekų, mokyklų ir darželių vadovai, aktyvūs visuomenės veikėjai ir organizatoriai!

Kviečiame jūsų miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kt. organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą.

Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas, todėl kviečiame švęsti „Vaikų Velykėles 2017“ – šventę pirmiausia vaikams, o kartu ir visai šeimai.

Išsamią informaciją  apie konkursą ir registracijos formą rasite čia http://www.naisiuvasara.lt/konkursai/

Konkurso pagrindinis organizatorius įsipareigoja:

Padovanoti kiekvienam vaikui, kuris dalyvaus marginant Didijį margutį, specialiai konkursui išleistą DVD vienos dalies muzikinį spektaklį vaikams ir ne tik „Melagių pilis“, atliekamą Naisių vasaros teatro.

• Įsteigti prizus nugalėtojams – ekskursijomis į Naisius bus apdovanojama viena mokykla, darželis, kaimo ir miesto bendruomenės, kurių Didieji margučiai bus pripažinti gražiausiais, išradingiausiais, originaliausiais.

Susidomėjusius šia idėja ir pageidaujančius organizuoti „Vaikų Velykėles 2017“ kviečiame iki kovo 31 d. užsiregistruoti.

Maloniai prašome šia informacija pasidalyti su kitais.

Pagarbiai
UAB „Naisių vasara“ konkursų organizatoriai
www.naisiuvasara.lt

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.