Kviečiame komandas registruotis LMMKL 2015-2016 metų čempionatui

2015-09-09

 

 

         Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lyga skelbia komandų registraciją 2015-2016 metų čempionatui. Tai bus jau 18-asis lygos čempionatas. Praėjusiais metais lygoje rungtyniavo 36 komandos, o čempionais tapo ir sidabro žiedais pasidabino Baisogalos Auridanos ekipa iš Radviliškio rajono.

         Pirmenybėse gali dalyvauti mažesnių negu rajono centrai miestelių ir kaimų komandos, taip pat šių mažųjų Lietuvos savivaldybių komandos: Birštono sav., Kazlų Rūdos sav., Kalvarijos sav., Pagėgių sav. ir Rietavo sav., Lazdijų miesto komandos. 

         Gali būti sudaromos jungtinės kelių  miestelių komandos. Žaidėjams gyvenamosios vietos apribojimai nėra taikomi.

         Komandos I varžybų etape geografiniu principu suskirstomos į grupes, po grupių varžybų vyksta atkrintamosios varžybos dviem formatais: Didžioji taurė (stipresnėms komandoms) ir Mažoji taurė (silpnesnėms komandoms).

         Pagrindinės rungtynių dienos yra šeštadienis ir sekmadienis, tačiau atskirais atvejais rungtynės gali būti vykdomos ir kitomis savaitės dienomis. Komandos, kurios neturi standartinių matmenų sporto  salių, gali rungtyniauti ir mažesnėse aikštėse, tačiau Didžiosios taurės varžybose nuo aštuntfinalio etapo leidžiama rungtyniauti tik standartinių matmenų aikštėse. Mažosios taurės varžybose komandoms aikščių apribojimai netaikomi.

         Kiekvienas rungtynes aptarnaus du kvalifikuoti aikštės teisėjai, o detali rungtynių statistika bus vedama kompiuteriu ir dažnos rungtynės gyvai transliuojamos lygos svetainėje. Dalį rungtynių stengsimės fotografuoti. Teisėjus ir statistikos operatorių skiria bei apmoka LMMKL. Rungtynes priimanti komanda privalo pasirūpinti sekretoriumi, pildančiu protokolą, bei laikininku.

           Komandos startinis mokestis – 360 Eur. Susitarus mokestį galima mokėti dalimis.

           Registracijai iki rugsėjo 27 dienos komanda turi pateikti šiuos duomenis: komandos pavadinimas, atstovaujamas miestelis, kontaktinis telefono numeris ir el. pašto adresas.

         Iki spalio 4 dienos komandos turi pateikti vardinę dalyvių paraišką bei žaidėjų fotonuotraukas el. formatu (jeigu jų nėra mūsų duomenų bazėje).

         Ne mažiau 50% startinio mokesčio dalies privaloma sumokėti iki lapkričio 1 dienos.

2015-2016 metų sezono nuostatų projektas

Komandos paraiška

Komandų registracija ir daugiau informacijos:

Varžybų direktorius
Martynas Karaliūnas
Tel. 860 003 689
El. p. info@mml.lt
Skype –  martynas-k05
Internete: www.mml.lt ir www.facebook.com/mmlyga

Mūsų rekvizitai:

Asociacija „Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lyga“
Įmonės kodas 302829020
A. s. LT847300010132818219
Bankas „Swedbank“,  AB
Banko kodas 73000

 

LMMKL informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.