Kviečiame į susitikimą su ornitologu Mariumi Karlonu

2024-05-16
2024-05-23 17.00 val. Paukščių stebėjimas Plungės parke – ornitologas Marius Karlonas

Gegužės 23 d. 17.00 val. susitikimas ir ekskursija po Plungės parką su Mariumi Karlonu. Laukia kiek kitoks bibliotekos žurnalo projekto susitikimas. Šį kartą apie knygas ir paukščius su ornitologu Mariumi Karlonu. Jūsų laukia įdomus pokalbis, po kurio leisimės į ekskursiją po Plungės parką, kur bandysime susipažinti su čia gyvenančiais sparnuočiais. Laikas su Mariumi visuomet būna kupinas įdomių faktų ir istorijų apie paukščius, o patirti įspūdžiai išlieka ilgam.

Marius Karlonas – gamtos gidas, knygų apie paukščius autorius, įmonės „Ornitostogos“ įkūrėjas ir vadovas. Marius gimė ir augo Jonavos rajono miškų apsuptyje, todėl gamtos pažinimas nuo vaikystės buvo jo pagrindinis pomėgis. Vėliau, paauglystėje, jis ypatingai susidomėjo ornitologija ir nuo tada šis pomėgis tapo jo gyvenimo būdu.

Skatindamas paukščių stebėjimą Lietuvoje Marius yra parašęs tris paukščių stebėjimo gidus skirtingiems Lietuvos regionams: paukščių rojui – Nemuno deltai, Marių užauginusiems Dzūkijos miškams ir pievoms bei turtingajai Žemaitijai.

Susitikimas truks apie 2 valandas, tad gerai nusiteikite, patogiai apsirenkite ir pasiruoškite įdomiam nuotykiui.

Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.