Kviečiame į stalo teniso varžybas

2012-11-21

 

        2012-11-25 11 val.  Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje vyks Lietuvos stalo teniso asociacijos III lygos komandinio čempionato antrojo turo varžybos.

 

        Varžybose dalyvauja Plungės stalo teniso klubo stipriausia komanda „Žemaite 1”. Tai: Stanislovas Ivanauskas, Deividas Razgus, Žydrūnas Vaitkevičius, Nerijus Slavinskas. Varžytis teks su „Aurestinos” (Kelmė), „Žemvaldos” (Å iauliai) ir „Topso 2” (Kelmė) komandomis. Mūsų miesto komanda pirmame ture iškovojo dvi pergales prieš Kretingos komandas ir šiame sezone dar nepralaimėjo. Būsimieji varžovai pajėgumu nenusileidžia, betgi tikimės, kad savos sienos padės juos į veikti. Maloniai kviečiame apsilankyti varžybose.

 

        Taip pat informuojame, kad 2012 m. gruodžio mėnesį (preliminari data 2012-12-22) stalo teniso klubas „Žemaite” organizuoja Plungės rajono į staigų, į monių, organizacijų komandinį turnyrą. Maloniai kviečiame dalyvauti. Komandų sudėtis –  3-4 žaidėjai, iš kurių vienas gali būti nedirbantis toje darbovietėje. Tikslesnė informacija bei išsamūs nuostatai bus paskelbti vėliau. O išsamesnė informacija ir galimybė registruotis yra jau dabar, susisiekus su klubo „Žemaite” pirmininku Stanislovu Ivanausku, tel. 8 682 51042.

 

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite” informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.