Kviečiame į Plungės medžiotojų ir žvejų draugijos 2018 m. draugiškas vasaros žūklės varžybas Plungės rajono savivaldybės mero taurei laimėti!

2018-07-17
PLUNGč–S MEDŽIOTOJŲ IR ŽEJŲ DRAUGIJA
Palankės g. 1, Plungė LT-90161 Įmonės kodas: 193364134

 

 

 

Gerbiami kolegos, kviečiame į  Plungės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos organizuojamas draugiškas žūklės varžybas Plungės rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Varžybos vyks š. m. liepos 22 d. (sekmadienį) Plungės miesto Gondingos HE tvenkinyje.

Žvejybos varžyboms renkamės prie baidarinės Gondingos gatvėje 500 val., varžybų pradžia  – 600 val.

Išankstinė registracija – Plungės rajono MŽ draugijoje. Apie savo dalyvavimą ir komandų sudėtį prašome pranešti organizaciniam komitetui priede nurodytais telefonais arba el. paštu plungesmzd@gmail.com iki liepos 20 dienos vakaro. Starto mokęstis  5 eurai kiekvienam suaugusiam žūklės varžybų dalyviui. Vaikams (iki 16 m.) mokesčio mokėti nereikia. Vaikai varžybose gali dalyvauti tik prižiūrimi suaugusiojo asmens. Dalyvaujančių komandų ar individualiai žvejojančių žvejų skaičius neribojamas.   

Tikimės gero oro ir daug žvejybos mėgėjų, nusiteikusių išbandyti savo laimę Plungės jūroje. Nugalėtojų lauks Plungės rajono savivaldybės mero taurė, medaliai, diplomai ir prizai.

Pastaba. Sėkmingai žūklei užtikrinti būtina turėti guminius, geriau net ilgaaulius, batus.           

Nei žvyno Jums, nei uodegos!

 

Pridedama. Plungės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos 2018 m. žūklės varžybų nuostatai.

 

 

Plungės MŽD pirmininkas, medžioklės žinovas Virgilijus Ostasevičius   Vlado Gaudiešiaus nuotraukos 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.