Kviečiame į Plungės kultūros centrą!

2014-10-13

 


       Plungės kultūros centras pradėjo naują – 76-ąjį – kūrybinį sezoną, kurio metu plungiškiai ir miesto svečiai bus kviečiami į įvairių žanrų ir formų renginius. Išlaikysime pusiausvyrą tarp to, kas populiaru, ir to, kas yra klasika, tarp renginių jaunimui ir suaugusiesiems, tarp muzikinių ir teatro projektų, edukacijos ir pramogų, tarp naujovių ir tradicijų…

         Spalio 23-osios vakarą (18 val.) kviečiame jaunimą į pramoginį – intelektinį žaidimą  „Laisvalaikis kitaip!“. Renginio metu Jūs galėsite ne tik aktyviai įsitraukti į žaidimą, linksmai ir muzikaliai praleisti vakarą su draugais, bet ir pasiklausyti populiariosios plungiškių grupės „Džentelmenai“ narių Mindaugo Rumšo ir Vytauto Stonio atliekamų kūrinių, taip pat išvysite išskirtinius Martynos Domarkaitės ir Evelinos Petkinytės pasirodymus bei išgirsite svečio iš Telšių Vido Jakovlevo žavinčių gitaros melodijų. Taigi, suburk 3-4 žmonių komandą, registruokis el. p. raukaite.rita@gmail.com ir ateik su draugais praleisti laisvalaikio kitaip Plungės kultūros centre! Komandų registracija vyksta iki spalio 22 d. Ir nesvarbu, atvyksi kaip žiūrovas ar dalyvis, tavęs lauks čia tik linksmybės!

         Spalio 25 dieną, nuo 12 val., kviečiame į teatralizuotą didijį Plungės jomarką Senamiesčio aikštėje. Jomarke prekiaus per 60 prekybininkų, tautodailininkų bei amatininkų, kurie atvyks iš visos Lietuvos: Kėdainių, Biržų, Kuršėnų, Jonavos, Palangos, Mažeikių, Klaipėdos, Kauno, Panevėžio, Kaišiadorių, Radviliškio ir kitų miestų. Jomarko metu galėsite įsigyti nuo taikomosios dailės ir vaizduojamojo meno dirbinių, papuošalų iš žalvario, dekoratyvynių medelių, veltinių, rankų darbo aksesuarų, keramikos dirbinių iki tautinio paveldo – duonos, pyragų, bandelių, mėsos gaminių bei naminių sūrių, kermošinių meduolių, riestainių ir pan. Spalio 25 d. Senamiesčio aikštėje gerą nuotaiką dovanos ir gausus Plungės kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų būrys, Jūsų lauks akcijos, žaidimai, atrakacijos ir kiti malonūs netikėtumai.

         Nuo spalio 13 d. kviečiame įsigyti bilietus į:

       Talentų konkursas IŠLĮSK Į ŠVIESč„ organizuojamas, siekiant visų amžiaus grupių asmenims suteikti galimybę atskleisti savo meninius gebėjimus, skatinti jų meninę saviraišką, puoselėti sceninę kultūrą, kūrybiškumą, lavinti išradingumą, originalių sprendimų ieškojimą.

Šiame konkurse gali dalyvauti vokaliniai, instrumentiniai, choreografijos ir kiti kolektyvai, pavieniai muzikantai, šokėjai, dainininkai ir t.t., norintys atskleisti savo talentą.

       Konkursas vyks 2014 metų gruodžio 13 dieną Plungės kultūros centre. Dalyvių paraiškos registruojamos iki 2014 m. lapkričio 15 d. el. paštu gudaviciute.simona@gmail.com

         Iki malonių susitikimų Plungės kultūros centre! Informaciją apie renginius rasite www.plungeskc.lt

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.