Kviečiame į pėsčiųjų žygį Liepijų miške „Maži didelio miško stebuklai“

2019-02-13

 


 

KODč–L? Unikali galimybė su gidu keliauti nuostabiu mišku, pasigrožėti gamta, pirmiems pereiti planuojama pėsčiųjų trasa ir pateikti savo mintis bei pasiūlymus, kaip būtų galima ją įrengti.

KADA IR KUR SUSITINKAME?  2019 m. vasario 22 d., 12:30 val., Didžioji g. 24, Plateliai (automobilių stovėjimo aikštelėje, prie Platelių dvaro svirno).

KAIP KELIAUSIME? Iki Liepijų miško – automobiliais (atvykusius be automobilio pavešime), po to pėsčiomis keliausime Liepijų mišku, kuriame bus pelkėtų vietų, todėl derėtų pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne.

Žygio atstumas ir trukmė: apie 3 – 4 kilometrus, apie 3 val.

Kč„ APLANKYSIME? Liepijų kraštovaizdžio draustinį: Liepijų mišką, kuris yra Natura 2000 buveinių apsaugai svarbi teritorija, su jame esančiais įspūdingais ąžuolynais, senomis liepomis bei skroblais (Liepijų miškas yra šiaurinė skroblų natūralaus paplitimo riba), Ubagų kalną ir Ubagų akmenį. Pamatysime plėšriojo paukščio lizdavietę, bebravietę bei barsukų koloniją (olas). Susipažinsite su  vabzdžio žievėgraužio tipografo veikla. Stebėsite laukinių žvėrių pėdsakus,o jeigu pavyks, – ir pačius miško gyventojus.

Žygio pabaigoje visus vaišinsime žolelių arbata. Tik nepamirškite užkandžių prie arbatos. Jais galėsite gardžiuotis prie laužo dalydamiesi žygio įspūdžiais.

Kontaktai pasiteirauti: 8 698 48 560, 8 686 24 831

Dalyvis, atvykdamas į renginį, patvirtina, kad supranta ir sutinka, jog renginio metu bus fotografuojamas. Nuotraukos gali būti publikuojamos ŽNPD rinkodaros tikslais.

 

Žemaitijos nacionalinio parko inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.