Kviečiame į jaunųjų muzikų ir vokalistų meninės platformos „A CADENZA.LT“ perklausą

2019-09-02
   
   


 

Plungės kultūros centras, įgyvendindamas kultūrinės edukacijos projektą „Jaunųjų muzikų platforma „A CADENZA.LT“ kviečia grojančius ir dainuojančius vaikus ir jaunimą iš visos Lietuvos  koncertuoti kartu su Plungės  simfoniniu orkestru. Jaunieji atlikėjai (iki 19 m.) pageidaujantys  atlikti savo kūrinį solo su Plungės kultūros centro simfoniniu orkestru (meno vadovė Ieva Lygnugarienė, dirigentas Paulius Lygnugaris) kviečiami į perklausą. Perklausa vyks  2019 m. rugsėjo 26 d. 10.00 val. Plungės kultūros centre. Grojantys ar dainuojantys vaikai ir jaunimas turi atlikti kūrinį iki 3 min. trukmės, tinkantį atlikti su simfoniniu orkestru ir atrankoje turėti kūrinio natas.

Po perklausos, kartu su simfoniniu orkestru ir garsiausiais šalies profesionaliais atlikėjais, bus parengta koncertinė programa ir pristatyta kiekviename mieste ar miestelyje, iš kurio bus atrinkti jaunieji atlikėjai.

Daugiau informacijos tel. 8 621 24923, el.p. pauliuslygnugaris@gmail.com, Plungės kultūros centro simfoninio orkestro vadovai Ieva ir Paulius Lygnugariai.

Projekto organizatoriai Plungės kultūros centras.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.