Kviečiame dalyvauti ŽEMAITIJOS MTB TAURĖ 2015 pirmąjame, Platelių, etape

2015-04-16

         Balandžio 19 dieną prasideda 2015 metų „Žemaitijos MTB taurės“ dviračių varžybos. Šiais metais dviratininkų lengtynės prasidės Platelių apylinkėse (Plungės raj.), Žemaitijos nacionaliniame parke, o varžybų centras ir startas prie – Platelių ežero, šalia poilsio namų-viešbučio “Linelis”.

         Taip, tiek varžybų centras, tiek trasa šiais metais keičiama kardinaliai, siekiant užtikrinti geresnį ir sklandesnį šių varžybų organizavimą. Šių metų trasos ilgis planuojamas apie 27 km. Nors ji ir trumpesnė, palyginti su 2013 ir 2014 metų etapais, bet liko „greita”, reljefo išraižyta, patogūs važiuoti miško keliukai leidžia ją įveikti greitai ir nesunkiai. Maršrutas bei profilis parinktas taip, kad lenktynės būtų įdomios visiems dalyviams – pakankamai sudėtingos profesionaliems dviratininkams, bet  įveikiamos ir kiekvienam dviračių sporto mėgėjui. Vaikams iki 12 metų bus paruošta atskira apie 1 km ilgio trasa naujai įrengtu dviračių taku bei lauko keliukais ir takeliais.

         Nesinori, kad mėgėjams dalyvavimas šiose lenktynėse paliktų neigiamų emocijų. Todėl ir šių metų maratone išskirta papildoma grupė – „Draugų žygis“, kurioje galės dalyvauti mėgėjai, labai retai važinėjantys dviračiais, o jų trasa bus apie 12 km. Organizatorių tikslas išlieka „Žemaitijos MTB taurės“ lenktynes daryti patrauklias visiems, nepaisant amžiaus bei pasiruošimo lygio.

         Pagrindinis „Žemaitijos MTB taurės“ varžybų organizatorius yra sporto klubas „S-Sportas“, o etapo Plateliuose organizatorius – orientavimosi sporto klubas „Versmė“, lenktynių vyr. teisėjas Gintaras Domarkas (okversme@gmail.com).

         Sporto klubas „S-Sportas“ su partneriais jau septintus metus organizuoja įvairius sporto renginius: slidinėjimo, orientavimosi sporto, bėgimo bei dviračių sporto šventes įvairiuose Lietuvos miestuose. 2015 metais net 19 tokių renginių yra sujungti į „S-Sporto Taurę“.

         Kviečiame Jus prisijungti prie būrio dviračių sporto entuziastų ir sudalyvauti „Žemaitijos MTB taurės 2015” pirmąjame, Platelių, etape.

         „Žemaitijos MTB Taurės 2015“ varžybų nuostatus, registraciją bei smulkesnę (nuolat atnaujinamą) informaciją galite rasti www.s-sportas.lt.

 

Organizatorių vardu –
Svajūnas Ambrazas ir Gintaras Domarkas

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.