KVIEČIAME DALYVAUTI ŽEMAITIJOS MTB TAURĖ 2013 – trečiajame, Platelių etape

2013-08-06

Orientavimosi sporto klubas „Versmė“ ir sporto klubas “S-sportas“ su partneriais, rugpjūčio 11 dieną kviečia visus mėgstančius minti dviračio pedalus į Platelius, kur vyks dviračių lenktynės „Žemaitijos MTB taurė 2013“. Varžybų centras ir startas prie Platelių jachtklubo. Tai nauja trasa, kurioje tokios lenktynės dar nevyko. Trasa nusidrieks Žemaitijos nacionaliniame parke apie visus Platelių ir Beržoro ežerus, o ilgis apie 36 km. Trasa greita, nors ir yra reljefo išraižyta, tačiau gero važiuojamumo miško keliukai leidžia ją įveikti greitai ir nesunkiai. Maršrutas bei profilis parinktas taip, kad lenktynės būtų įdomios visiems dalyviams – pakankamai sudėtingos profesionaliems dviratininkams, bet tuo pačiu įveikiamos ir kiekvienam dviračių sporto mėgėjui. Vaikams iki 12 metų bus paruošta atskira iki 2 km ilgio trasa. Šiose lenktynėse gali dalyvauti visi, nepaisant amžiaus bei pasiruošimo lygio –  profesionalūs sportininkai ir paprasti dviračių mėgėjai.

Pagrindinis „Žemaitijos MTB taurės“ varžybų organizatorius yra sporto klubas „S-Sportas“, o etapo Plateliuose organizatorius – orientavimosi sporto klubas „Versmė“. Klubas „S-Sportas“ jau penkti metai organizuoja įvairius sporto renginius: slidinėjimo, orientavimosi, bėgimo bei dviračių sporto šventes įvairiuose Lietuvos miestuose. 2013 metais 14 tokių renginių yra apjungti į „S-Sporto Taurę“.

Tarp įspūdingiausių ir populiariausių „S-Sporto“ organizuojamų varžybų jau ne pirmus metus išlieka  „Žemaitijos MTB taurės“ kalnų dviračių varžybų etapai, Šiaulių miesto plento dviračių maratonas bei 3-jų dienų kalnų dviračių varžybos „MTB Šiauliai“.

Kviečiame Jus prisijungti prie būrio dviračių sporto entuziastų ir sudalyvauti „Žemaitijos MTB taurės 2013” trečiąjame, Platelių etape. Registracija į šias lenktynes prasideda 10.30 val., o pagrindinis startas 12 val.

„Žemaitijos MTB Taurės 2013“ varžybų nuostatus, registraciją bei smulkesnę (pastoviai atnaujinamą) informaciją galima rasti: www.s-sportas.lt (http://www.s-sportas.lt/naujienos/v/136) arba www.tengris.lt (http://www.tengris.lt/index.php?act=c&id=998)

Taip jau sutapo, kad kelis savaitgalius iš eilės Plateliuose ir Plungėje vyksta įvairūs maratonai: liepos 27 dieną Plateliuose vyko tradicinis XXXII plaukimo maratonas, rugpjūčio 11 dieną Plateliuose vyks lenktynės kalnų dviračiais „Žemaitijos MTB taurė 2013“, o rugpjūčio 17 dieną Plungės parke vyks bėgimas, Plungės miesto seniūno taurei laimėti. Sporto klubas „Versmė“ yra pagrindinis pastarųjų dviejų varžybų organizatorius ir kviečia visus, mėgstančius plaukimą, važinėjimą dviračiais ir bėgimą, registruotis ir dalyvauti šiose varžybose. Geriausiai pasirodęs visose trijose varžybose bus apdovanotas prizu ir paskelbtas geriausiu 2013 metų „Žemaičių triatlonininku“ tarp vyrų ir moterų atskirai. Dalyvavę Platelių plaukimo maratone tokios galimybės dar nėra praradę.

TAPK „ŽEMAIČIŲ TRIATLONO“ NUGALč–TOJU!

Organizatorių vardu,
Svajūnas Ambrazas ir Gintaras Domarkas

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.