Kviečiame dalyvauti žaidime / akcijoje „Takais per Lietuvą”

2019-06-10
LLI-010 “Gamtinio turizmo pritaikymas visiems (Unigreen)”Nuo 2019 m. birželio 10 d. projekto „Gamtinio turizmo pritaikymas visiems” lėšomis organizuojama akcija #takaisperLietuvą, kuria bus siekiama skatinti aktyvų gyvenimo būdą. Akcijos tikslas – pakviesti visus ir kiekvieną išeiti į lauką ir sužinoti daugiau apie Lietuvos gamtą ir keliavimo po ją pėsčiomis galimybes. Kiekvienas keliautojas yra kviečiamas dalintis nuotraukomis ir įspūdžiais iš savo pasivaikščiojimų gamtos takais, esančiais visoje Lietuvoje, socialiniuose tinkluose – Facebook ar Instagram, naudojant grotažymę  #takaisperLietuvą.

Kartą per savaitę projekto partneriai išrinks vieną laimingąjį (-ą), kuris gaus specialią projekto dovaną – kuprinę su inventoriumi žygiams. Akcija vyks visą vasarą. Jos metu keliautojai taip pat kviečiami žygiuoti ne tik po Lietuvą, bet ir po Kuržemės gamtos takus Latvijoje, šiuo atveju naudojant grotažymę #takoKurzemč“.

Nugalėtojai kiekvieną savaitę bus paskelbti „Žemaitijos nacionalinio parko“ Facebook‘o profilyje ir tinklalapyje www.zemaitijosnp.lt, pasidalinant nugalėtojo užfiksuotais gamtinio tako vaizdais.

Socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram kiekvienas gali dalintis nuotraukomis, kuriose įamžintos tiek įprastos takų ar juose patiriamų nuotykių akimirkos, tiek gražūs gamtos vaizdais. Ir, žinoma, džiaugsimės, užfiksuotais kažkuo išskirtiniais ir ypatingais kadrais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie gamtinius takus Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje, tyrinėkite mūsų naująjį vadovą (gidą), kuriame pateikiama informacija apie daugiau nei 80 gamtinių takų. Leidiniai bus prieinami visuose Kuržemės ir Šiaurės Lietuvos turizmo informacijos centruose. Leidinyje žalia spalva išskiriami gamtiniai takai prieinami neįgaliesiems, senjorams ir su kūdikių vežimėliais keliaujančioms šeimoms. Ypač džiaugiamės galėdami pakviesti neįgaliuosius, senjorus ir, žinoma, visas šeimas su mažais vaikais dalyvauti šioje akcijoje. Gamtinių takų vadovą galima rasti ir internete: https://www.kurzemesregions.lv/en/new-guidebook-on-nature-trails/

Keliautojai naudingą informaciją apie gamtinius takus Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje taip pat gali rasti projekto tinklalapio skyriuje – Gamtos takai. Ten yra pateikiami takų aprašymai, garso ir vaizdo informacija, taip pat GPX maršrutais.

 

Projektas finansuojamas Interreg V-A Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo per sieną 2014–2020 m. programos lėšomis.


ŽNP inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.