Kviečiame dalyvauti tarptautinėje vaikų ir jaunimo stovykloje Krasnogorske

2015-05-06

        Krasnogorsko rajono savivaldybė (Rusijos Federacija), į gyvendindama partnerystės sutartį , jau ketvirtą kartą kviečia savo miesto partnerio – Plungės rajono savivaldybės – 13 -16 metų amžiaus moksleivius šių metų liepos 1–10 dienomis atvykti vasaros atostogų. Plungės rajono savivaldybė kviečia Krasnogorsko rajono vaikus atvykti į Plungę birželio 18 – 27 dienomis. Kultūriniuose mainuose kviečiamos dalyvauti 10-ties jaunuolių ir 2-jų vadovų grupės.

        Atostogų metu vaikai ilsėsis tarptautinėje stovykloje, susipažins su istorinėmis ir kultūrinėmis Rusijos Federacijos sostinės Maskvos į žymybėmis, aplankys Krasnogorsko lankytinas vietas, bendraus ir pramogaus su savo bendraamžiais. Jų laukia nuotykiai, linksmybės, į domybės, iškylavimai, žaidimai, rungtynės, maudynės, diskotekos, teminiai vakarėliai, draugystės laužai jaukioje gamtos apsuptyje!

        Krasnogorsko rajono moksleiviai, atvykę į Plungę, aplankys gražiausias mūsų rajono vietas, vyks ekskursijų į Palangą, Klaipėdą.

        Mainų sąlygos:

1. Kelionės išlaidas (skrydį lėktuvu, autobuso iki oro uosto išlaidas) dengia pats dalyvis. Plungiškiams kelionė turėtų kainuoti apie 200,00 eurų.

2. Draudimo išlaidas dengia pats dalyvis (apie 6,00 eurus).

3. Kultūrinės-pramoginės veiklos išlaidas dengia Krasnogorsko rajono savivaldybė.

4. Maitinimo, apgyvendinimo privačioje vidurinėje mokykloje „Mir znanij“ („Žinių pasaulis“) išlaidas  dengia Krasnogorsko rajono savivaldybė.

5. Pažintinę – kultūrinę programą Plungėje organizuoja ir išlaidas dengia Plungės rajono savivaldybė.

6. Maitinimo ir nakvynės išlaidas dengia Plungės rajono savivaldybė.

        Smulkesnę nformaciją teikia Plungės raj. savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė, Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė, tel.: 8 686 99398, (8 448) 73117 (d.), faksas (8 448) 71608, el. paštas lolita@plunge.lt

 

Savivaldybės informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.