Kviečiame dalyvauti respublikinėje edukacinėje parodoje „Mokykla 2015“

2015-10-26

     Jau penktus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama edukacinė paroda „Mokykla 2015“, skirta visai švietimo bendruomenei – mokiniams, mokytojams, mokyklų vadovams, ugdymo į staigų steigėjams, tėvams, kurioje dalyvaus daugiau nei 100 į monių ir švietimo į staigų. Šiemet paroda vyks lapkričio 6-7 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.

     Tradicinėje parodoje yra šiais metais ir naujovių – specialiai mokiniams bus organizuojamos „Atradimų laboratorijos“, kuriose jie kartu su mokytojais dalyvaus praktinėse veiklose, bandys suprasti jungtis tarp gamtos, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos, jų praktinį pritaikomumą. Mokytojams bus surengta daugiau kaip 100 aktualių edukacinių renginių mokytojo profesijos prestižo, pilietiškumo ir kitomis aktualiomis temomis.

     Mokyklų administracijoms, švietimo politikos formuotojams ir mokytojams rengiama konferencija tema „Inovacijų kultūros ugdymas bendradarbiaujant STEAM: mokykla-mokslas-verslas“, skirta plačiau susipažinti su STEAM (ang. Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) ugdymo filosofija. Specialiai tėvams pirmą kartą rengiama konferencija „Tėvai – pokyčių jėga ir ugdymo partneriai“.

     Visus, norinčius dalyvauti parodos edukaciniuose renginiuose, prašome registruotis adresu https://sodas.ugdome.lt/viesieji-puslapiai/6400.

     Lapkričio 6 dieną Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius organizuoja išvyką į šį renginį . Kelionės išlaidos ir dalyvio bilieto kaina bus apmokėta iš Plungės rajono savivaldybės Švietimo rėmimo programos lėšų. Tai puiki galimybė dalyvauti renginyje, praplėsti akiratį ir pasisemti naujų žinių, tačiau dalyvių skaičius ribotas.

     PROGRAMĄ rasite www.parodamokykla.lt

     Smulkesnę informaciją teikia ir registraciją vykdo Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė, tel.  (8 448) 73 117; e. p. lolita.vaitkeviciene@plunge.lt

 

Parengė Lolita Vaitkevičienė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.