Kviečiame dalyvauti Plungės miesto šventės eisenoje!

2022-04-07

Plungės miesto šventė –  svarbiausias ir didžiausias mūsų miesto renginys, reikalaujantis daug miesto ir rajono kultūros, verslo įstaigų ir įmonių bei nevyriausybinių organizacijų jėgų ir susitelkimo, siekiant, kad krašto žmonės, miesto svečiai galėtų deramai pailsėti, pabendrauti ir šventiškoje miesto aplinkoje pasidžiaugti suplanuotomis pramogomis bei koncertine programa.

Šiemet Plungės miestas pažymi reikšmingą sukaktį – prieš 230 metų buvo suteiktos Magdeburgo teisės! Plungės miesto šventė numatyta birželio 17 – 19 dienomis, pagrindiniu miesto šventės akcentu taps tarptautinis folkloro festivalis „Saulelė raudona“, kuris Plungėje organizuojamas kas 2 metus. Šis folkloro festivalis šiemet turi ypatingą prasmę, nes 2022-ieji Plungės rajono savivaldybėje paskelbti Žemaičių kalbos metais, todėl bus gera proga prisiminti Žemaitijos krašto folklorą, etnines tradicijas, pasirūpinti jų išsaugojimu ir populiarinimu.

Birželio 18 dieną (šeštadienį), 17 valandą, organizuosime tradicinę Miesto šventės tarptautinio festivalio „Saulelė raudona“ dalyvių ir miesto įstaigų bei įmonių atstovų teatralizuotą eiseną J. Tumo-Vaižganto gatve į Babrungo slėnį. Šiemet eisenos tema – „Plungės miesto gimtadienis“.

Kviečiame įstaigų, įmonių, organizacijų narius aktyviai ir gausiai dalyvauti šioje šventinėje eisenoje. Tikimės, kad įdomiai, išradingai ir šventiškai pristatysite savo vadovaujamas organizacijas ir pasveikinsite Plungės gyventojus bei miesto svečius su 230-uoju miesto gimtadieniu.

Originaliausiems, spalvingiausiems, muzikaliausiems, bendruomeniškiausiems, gausiausiems eisenos dalyviams – įstaigoms, įmonėms ar organizacijoms – bus įteiktos nominacijos.

Apie ketinimą dalyvauti šventinėje eisenoje prašome iki 2022 m. birželio 1 d. pranešti eisenos koordinatorei – Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistei Julijai Čiuželienei (tel. (8 448) 73 158; el. p. julija.ciuzeliene@plunge.lt).

Tikime, kad aktyvūs ir išradingi kolektyvai suteiks eisenai daug šventiško žavesio, o Plungės gyventojams ir miesto svečiams – neišdildomų įspūdžių ir džiugių prisiminimų.

PRIDEDAMA. Mero kvietimas

Plungės rajono savivaldybės meras  Audrius Klišonis

Sauliaus Narkaus nuotraukos

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.