Kviečiame dalyvauti 2024 metų Plungės miesto šventės eisenoje

2024-05-06

Gerbiami Plungės rajono įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovai,

Plungės miesto šventė – svarbiausias ir didžiausias mūsų miesto renginys, reikalaujantis daug miesto ir rajono kultūros, verslo įstaigų ir įmonių bei nevyriausybinių organizacijų jėgų ir susitelkimo, siekiant, kad krašto žmonės, miesto svečiai galėtų deramai pailsėti, pabendrauti ir šventiškoje miesto aplinkoje pasidžiaugti suplanuotomis pramogomis bei koncertine programa.

Šiemet Plungės miesto šventė vyks birželio 14–16 dienomis, o pagrindiniu šventės akcentu taps tarptautinis folkloro festivalis „Saulelė raudona“, kuris Plungėje organizuojamas kas 2 metus.

Plungės miesto šventės eisena

Birželio 15 dieną (šeštadienį), 16 valandą, organizuosime tradicinę Miesto šventės teatralizuotą rajono įmonių, organizacijų ir folkloro festivalio „Saulelė raudona“ dalyvių eiseną J. Tumo-Vaižganto gatve į Babrungo slėnį.

Kviečiame Jus ir Jūsų įstaigų, įmonių, organizacijų narius aktyviai ir gausiai dalyvauti šioje šventinėje eisenoje. Tikimės, kad joje įdomiai, išradingai ir šventiškai pristatysite savo vadovaujamas organizacijas Plungės gyventojams ir miesto svečiams. Eisenos dalyviams bus įteiktos nominacijos:

  1. Originaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  2. Spalvingiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  3. Muzikaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  4. Bendruomeniškiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  5. Gausiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.

Apie dalyvavimą šventinėje eisenoje prašome iki 2024 m. birželio 1 d. pranešti eisenos koordinatorei – Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistei Julijai Čiuželienei (tel. (8 448) 73 164; el. p. julija.ciuzeliene@plunge.lt).

Tikime, kad aktyvus Jūsų ir Jūsų kolektyvų dalyvavimas bei išradingumas eisenos metu suteiks jai daug šventiško žavesio, o Plungės gyventojams ir miesto svečiams – neišdildomų įspūdžių ir džiugių prisiminimų. 

Savivaldybės meras Audrius Klišonis

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.