Kviečiame dalyvauti Plungės miesto šventės eisenoje

2023-03-28

Gerbiami Plungės rajono įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovai,

Plungės miesto šventė – svarbiausias ir didžiausias mūsų miesto renginys, reikalaujantis daug miesto ir rajono kultūros, verslo įstaigų ir įmonių bei nevyriausybinių organizacijų jėgų ir susitelkimo, siekiant, kad krašto žmonės, miesto svečiai galėtų deramai pailsėti, pabendrauti ir šventiškoje miesto aplinkoje pasidžiaugti suplanuotomis pramogomis bei koncertine programa.

Šiemet Plungės miesto šventė vyks birželio 16–18 dienomis, o pagrindiniu šventės akcentu taps XVIII pučiamųjų orkestrų festivalis, kuris Plungėje organizuojamas kas dveji metai.

Miesto šventė 2010-06 S.Narkaus nuotr.
S. Narkaus nuotr.

Birželio 17 dieną (šeštadienį), 17 valandą, organizuosime tradicinę Miesto šventės XVIII pučiamųjų orkestrų festivalio dalyvių ir miesto įstaigų bei įmonių atstovų teatralizuotą eiseną.

Kviečiame Jus ir Jūsų įstaigų, įmonių, organizacijų narius į muzikuojančią, spalvingą ir teatralizuotą Miesto šventės eiseną „PLUNGĖ – GARSIAI!“ Tikimės, kad joje įdomiai, išradingai ir šventiškai pristatysite savo vadovaujamas organizacijas Plungės gyventojams ir miesto svečiams. Eisenos dalyviams bus įteiktos nominacijos:

  1. Originaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  2. Spalvingiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  3. Muzikaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  4. Bendruomeniškiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  5. Gausiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.

Apie dalyvavimą šventinėje eisenoje prašome iki 2023 m. birželio 1 d. pranešti eisenos koordinatorei – Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistei Julijai Čiuželienei (tel. (8 448) 73 164; el. p. julija.ciuzeliene@plunge.lt).

Tikime, kad aktyvus Jūsų ir Jūsų kolektyvų dalyvavimas bei išradingumas eisenos metu suteiks jai daug šventiško žavesio, o Plungės gyventojams ir miesto svečiams – neišdildomų įspūdžių ir džiugių prisiminimų. 

Savivaldybės meras Audrius Klišonis

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.