Kviečiame dalyvauti kūrybiniame konkurse „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 metų sėkmės“

2024-03-21

Skelbiame konkursą visiems kūrybingiems – šeimoms, jauniems, senjorams, bendruomenėms ir visiems, kurie nori kūrybiškai parodyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 metų sėkmės“!

„Pastarieji 20 metų – mūsų valstybės ir kiekvieno iš mūsų sėkmės metai. Narystė ES ir NATO reikšmingai pakeitė ne tik mūsų šalies gerbūvį, socialinį gyvenimą, atvėrė neišmatuojamas galimybes, bet ir neabejotinai lėmė reikšmingai sustiprėjusį mūsų šalies saugumą bei atsparumą išorės grėsmėms. Tad tikrai turime ką švęsti ir kuo pasidžiaugti – turime puikią progą atsigręžti ir įvertinti, kokį kelią nuėjome. 20 metų pasiekimai – tai kasdienio, neretai tylaus ir neakivaizdaus visų Lietuvos žmonių darbo ir pilietiškumo rezultatas, todėl ir ši sukaktis – visų Lietuvos žmonių šventė“, – sako konkurso iniciatorė Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.

Apie Lietuvos sėkmę kalba skaičiai:

O kaip ES ir NATO dvidešimtmetis pakeitė Jūsų, Jūsų šeimos ar bendruomenės gyvenimą? Kokia būtų jūsų sėkmės istorija švenčiant narystės ES ir NATO dvidešimtmetį, jūsų palinkėjimai šia proga Lietuvai? Pasidalinkite ja trumpame vaizdo klipe!

Apie ką, kaip ir iki kada vaizdo klipą kurti? Kviečiame sukurti trumpą (iki 30s.) vaizdo klipą, kuriame atsispindėtų jūsų, jūsų šeimos ar bendruomenės sėkmės istorija, susijusi su Lietuvos narystės ES ir NATO dvidešimtmečiu ar palinkėjimas Lietuvai šia proga.

Video iki balandžio 14 d. atsiųsti vaizdo klipą (nuorodą į jį) elektroniniu paštu media@lrv.lt.

Kas gali kurti? Dalyvauti kviečiami visi pavieniai asmenys ir komandos.

Kas už tai? 5 kūrybiškiausi vaizdo klipai bus apdovanoti Vyriausybės kanceliarijos įsteigtais prizais.

Detalus Vyriausybės kanceliarijos organizuojamo konkurso aprašymas, reikalavimai vaizdo klipams ir kita informacija teikiama konkurso taisyklėse.

Švęskime narystės ES ir NATO 20-mečio sėkmę kūrybingai!

Vyriausybės komunikacijos departamentas

Ryšių su visuomene ir žiniasklaida skyrius

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.