Kviečiame dalyvauti akcijoje „Atviros dienos kaime“

2017-03-24

Lietuvos ir Latvijos ūkiai bei kaimo turizmo sodybos gegužės 27 – 28 d. atvers savo duris miestui – lankytojams, pageidaujantiems pasimėgauti kaimo siūlomomis pramogomis bei veiklomis, į sigyti jų užaugintų bei pagamintų produktų ar tiesiog besidomintiems galimybe atostogas praleisti kaime.

Tai ne tik unikali proga susipažinti su ūkininkų kasdiene veikla, bet ir savo akimis išvysti, kaip gimsta produktas, kuris patenka ant mūsų stalų: kaip rūkoma žuvis, kepama duona, veliama vilna ar lipdomi molio dirbiniai. Juk ne kiekvienas turime galimybę prisiliesti prie tikro lietuviško kaimo, savo rankomis išsikepti duonos ar į sigyti sveikų, tėviške kvepiančių produktų tiesiai iš ūkininkų.

Pamatę, kaip gimsta produktas, sužinoję jo gamybos subtilybes „Atvirų dienų kaime“, lankytojai galės į vertinti ūkininkų darbą ir pastangas tiekti kokybiškus ir su meile pagamintus produktus bei užmegzti nuolatinį ryšį , kad maisto tiekimo grandinė būtų ne tik trumpa, bet ir patikima.

Visus, turinčius lankomą ūkį ar kaimo turizmo sodybą, ir norinčius sulaukti svečių bei pasidalyti su jais savo žiniomis bei galimybėmis, akcijos organizatorė Lietuvos kaimo turizmo asociacija kviečia dalyvauti akcijoje ir iki kovo 31 d. užsiregistruoti el. paštu komunikacija@atostogoskaime.lt  arba tel. 8 635 57 154. Detalesnė informacija yra čia.

Lankomų ūkių ir kaimo turizmo sodybų pasiūlymai akcijos dienomis, jų lankymo laikai bei sąlygos bus čia.

Kviečiame mėgautis Lietuvos kaimu, pažinti jį ir pamilti!

 

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.