Kviečiame birželio 17-19 dienomis švęsti Plungės miesto šventę kartu!

2016-04-08


 

        Plungės miesto šventė yra vienas reikšmingiausių ir daugiausia plungiškių ir miesto svečių dėmesio sulaukiantis renginys. Šiais metais pagrindiniais miesto šventės akcentais taps tarptautinis folkloro festivalis „Saulelė raudona“, kuris Plungėje yra organizuojamas kas dveji metai, ir „Fotobienalė 2016“.

        Festivalyje „Saulelė raudona“ dalyvaus folkloro kolektyvai iš Lietuvos, svečiai iš Rusijos, Ispanijos, Kroatijos. Serbijos. Tarptautiniu folkloro festivaliu ,,Saulelė raudona“ yra siekiama pristatyti plungiškiams ir miesto svečiams užsienio šalių, Žemaitijos krašto ir kitų Lietuvos regionų folklorą, etnines tradicijas, rūpintis jų išsaugojimu ir populiarinimu.

        Šių metų „Fotobienalės 2016“ akcentas – Japonija, tad turėsime progos pasigėrėti ne tik profesionalių autorių fotografijomis, bet ir prisiliesti prie japonų kultūros: vyks japoniškos arbatos gėrimo ceremonijos, kimono demonstracijos, bonsai medelių paroda ir daug kitų veiklų.

        Šiemet Plungės miesto šventė vyks birželio 17–19 dienomis. Didžiausi miesto šventės renginiai tradiciškai vyks birželio 18 dieną, šeštadienį, Babrungo slėnyje. Be minėtų festivalių, šventėje vietą ras ir mažieji miesto gyventojai – parko vaikų žaidimų aikštelėje veiks „Žaidimų sala“. Nuo pat ryto plungiškių įvairiose miesto erdvėse lauks įvairios atrakcijos, akcijos, varžybos, žaidimai.  Plungiškiai ir miesto svečiai taip pat bus kviečiami į Andriaus Mamontovo ir grupės „G&G sindikatas“ koncertus.

        Šventė tęsis ir sekmadienį (birželio 19 d.). Babrungo slėnyje vyks 2-asis žuvienės virimo čempionatas ir Plungės rajono savivaldybės bendruomenių prisistatymai-koncertai.

        Senamiesčio aikštėje šventės dienomis šurmuliuos tautodailės, amatų ir prekybos mugė, bus demonstruojami tradiciniai amatai, liaudiškų šokių ritmu pajudėti kvies 11-ojo tarptautinio folkloro festivalio ,,Saulelė raudona“ dalyviai.

 


Plungės rajono savivaldybės administracijos
Kultūros ir sporto skyriaus informacija
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.