Kviečiame apsilankyti Plungės šv. Jono Krikštytojo parapijos interneto svetainėje!

2011-04-01

 

 

      Kviečiame apsilankyti Plungės Å¡v. Jono KrikÅ¡tytojo parapijos interneto svetainėje www.plungesparapija.lt.

      Mūsų parapijos tikslas – rūpintis visų mūsų asmeniniu kilnumu, didžiadvasiÅ¡kumu, pasiÅ¡ventinimu krikÅ¡čioniÅ¡kosioms vertybėms. Norime, kad visi bendrai stengtumėmės, jog vertybės, apie kurias kalbėjo Kristus, mūsų Å¡irdyse taptų savastimi.

      Å iandien izoliavimasis, individualistinė pasaulėžiūra, gyvenimas be Dievo skatina atsirasti apleistumo, vieniÅ¡umo jausmams, kurie skatina atsiribojimą nuo tikrovės, atsiranda abejingumas aplinkai, visuomenės reikalams, artimųjų problemoms, patenkama į vienatvę. Yra daug alternatyvių būdų, kuriuos siūlo sekuliarus pasaulis, siekdamas paÅ¡alinti Å¡ias skausmingas patirtis iÅ¡ žmogaus gyvenimo, bet dvasingumo troÅ¡kulio nenumalÅ¡ina tie laikini, egzistencinės gelmės neliečiantys, problemų sprendimai. Gyvenimas be Dievo, be Jo meilės, be Jo liudijimo pasauliui tampa neįtikinamu savo prasme.
     
      Tikimės, kad Jums, brangūs tikintieji, Å¡ioje interneto svetainėje suteiksime galimybę rasti įvairią informaciją apie mūsų parapiją, joje vyraujančias aktualijas, padėsime lengviau įsijungti į aktyvų bendruomenės gyvenimą, skleistis gražiems ir prasmingiems žmogiÅ¡kumo, tikėjimo liudijimams, paremtiems bendradarbiavimu, savitarpio pagalba mūsų parapijoje.
      

Klebonas Julius MEÅ KAUSKAS

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.