Kviečiame aplankyti mobilią projekto „Už aktyvų pilietiškumą Europoje“ parodą

2014-07-02


 

       Plungės rajono savivaldybės pastato (Vytauto g. 12, Plungė) II aukšto fojė eksponuojama mobili projekto „Už aktyvų pilietiškumą Europoje“ paroda.     

      Projekte dalyvavo šie pagrindiniai partneriai: Tukumo savivaldybė (Latvija), Plungės rajono savivaldybės administracija (Lietuva) ir Andrychuvo rajono savivaldybė (Lenkija). Kiti partneriai – Tukumo senjorų klubas, Tukumo jaunimas, Trečiojo amžiaus universitetas iš Andrychuvo ir klubas „Pilnatis“ iš Plungės. Projektui finansavimas skirtas iš 2007-2013 metų Europos Sąjungos programos „Europa piliečiams“.     

       2013 metų lapkričio 3-7 dienomis Plungės klubo „Pilnatis“ senjorai, vadovaujami klubo pirmininkės Eugenijos Kurmienės, kartu su buvusiu  Administracijos direktoriaus pavaduotoju čŒeslovu Kerpausku ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaite Vasyliene svečiavosi kaimyninėje Lenkijoje ir dalyvavo tarptautiniuose į gyvendinamo projekto renginiuose.

       Maloniai kviečiame aplankyti  mobilią parodą, kuri veiks iki liepos 4 d., ir pasidžiaugti šio tarptautinio susitikimo akimirkomis.

 

Informaciją parengė
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus
vyr. specialistė Rasa Jonušienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.