Kviečia tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR 2014 „KELIAUTI GALI VISI!“

2014-01-09

       2014 m. sausio 24 – 26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks 2-oji tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR 2014. Tai spalvingas, ryškus ir nuotaikingas trijų dienų renginys, kuriame suksis  kalbos apie keliones, naujus potyrius ir pažinimo džiaugsmus.

         Parodos ADVENTUR 2014 akcentas – poilsis su šeima.

       Šiandien kelionės į užsienį su kūdikiais ir mažais vaikais nieko nestebina. Tačiau jei atostogauti su mažyliu išsiruošiame pirmą kartą – kyla daugybė klausimų: į kokią šalį keliauti, kokius viešbučius pasirinkti, kokių papildomų atsargumo priemonių reikia imtis, norint užtikrinti sklandų ir malonų poilsį drauge su mažaisiais.

       Ar į manoma su mažyliais leistis į piligrimines keliones, aplankyti egzotinius kraštus, keliauti dviračiais?  Parodos tikslas – griauti nusistovėjusius šeimyninių atostogų stereotipus ir į rodyti, kad keliauti iš tiesų gali visi – net ir patys mažiausieji.

       Parodos temos:

         ORGANIZATORIAI:

         Parodos darbo laikas:

       Plungės rajono savivaldybė kartu su Žemaitijos nacionalinio parko direkcija, turizmo paslaugų teikėjais parodoje taip pat pristatys Plungės rajono turizmo naujienas, poilsio ir pramogų galimybes.

       Kviečiame atvykti į ADVENTUR 2014 ir susipažinti su puikiais kelionių bei laisvalaikio pasiūlymais. Keliauti gali visi!

 

Parengta pagal parodos organizatorių informaciją

http://www.litexpo.lt/lt/event/29/show

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.