Kviečia prisijungti prie pasaulinės akcijos „Žemės valanda“

2016-03-02

       Kovo 19 d., šeštadienį , 20.30 val., vyks globali savanoriška žmonijos geros valios akcija „Žemės valanda“.

       Kviečiame gyventojus, verslo į staigas, mokyklas, valstybės institucijas, jaunimo bei visuomenines organizacijas, bendruomenes, visus geros valios žmones prisijungti prie šios kilnios akcijos, vienai valandai išjungiant šviesas ir leidžiant mūsų planetai 60 minučių atsikvėpti. Pasaulinės, aplinką tausojančios, akcijos tikslas – bent trumpam sumažinti žalingus žmogaus veiklos padarinius gamtai, atkreipti visuomenės dėmesį į ekologines problemas, žemės taršą.

       Prie aplinkosaugos organizacijos „Pasaulio gamtos fondas“ organizuojamos pasaulinės iniciatyvos Lietuva prisideda jau keletą metų iš eilės. „Žemės valanda“ prasidėjo Sidnėjuje 2007 metais, kur pirmą kartą 2,2 mln. žmonių išjungė šviesas, taip pasisakydami prieš klimato kaitą.

       Prie šios iniciatyvos jungiasi ir Lietuva. Šiemet  „Žemės valandos“ renginius koordinuoja susivienijimas „Žali.LT“. Iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

         Kviečiame ir Jus prisijungti prie šio iniciatyvos ir surengti renginį savo bendruomenėje. Jei renginio aprašymu ir nuotraukomis pasidalysite su konkurso organizatoriais el. paštu zali.vilnius@gmail.com iki kovo 20 d., – dalyvausite konkurse, kuriame galėsite laimėti piniginių prizų. Daugiau informacijos – pridedamame rašte ir interneto puslapyje http://zali.lt/zemes-valanda/dalyvauk-ir-laimek-prizus/  ir čia.

       Kovo 19 d., šeštadienį , 20.30 val., solidarizuodamiesi su pasauliu, išjunkime šviesas vienai valandai, susimąstykime apie mūsų pačių ir visos mūsų planetos išlikimą bei išsaugojimą.

 

Organizatorių informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.