Kviečia Plungės „Fotoalėja 2013“

2013-05-29

 

 Kaip lauko paroda, „Fotoalėja“ pradėta rengti 2007 m. ir vyksta kasmet Plungės miesto šventės metu. Pradėjusi nuo Rietavo ir Plungės krašto fotografų darbų ekspozicijos, 2009 m., Plungei tapus Lietuvos kultūros sostine, sukvietė per 60 Lietuvos ir išeivijos fotografų, o 2010 m. ji  išaugo iki tarptautinės Plungės fotobienalės. „Fotoalėjos“ autorių darbai eksponuojami kasmet rugsėjo mėnesį rengiamuose „Palangos stalo“ renginiuose. Šiemet Plungės miesto šventės metu rengiamoje „Fotoalėjoje 2013“ kviečiami dalyvauti ne tik rietaviškiai ir plungiškiai fotografai, bet ir Lietuvos bei užsienio autoriai. Parodos tema  – „Regiono spalvos“. Autoriai gali pateikti iki dešimties darbų kolekcijas. Dalyvauti parodoje kviečiame ne tik patyrusius fotografus, bet ir mėgėjus, moksleivius. Pagal galimybes autoriai darbus pateikia paruoštus eksponuoti. Iš dalies į sirėminti nuotraukas galima ir Viešojoje bibliotekoje. Nuotraukų formatas priklauso nuo autoriaus kūrybinio sumanymo. Prašome nuotraukas parodai pateikti iki birželio 10 d. Plungės viešojoje bibliotekoje (Vaikų literatūros skyrius, Laisvės al. 19). Jei darbai visiškai parengti eksponuoti,  juos galima atsivežti parodos atidarymo dieną ir eksponuoti ekspromtu. Paroda atidaroma birželio 15 d. 12 val. Viešosios bibliotekos (Vaikų literatūros skyrius) kiemelyje. čŒia veiks improvizuota fotografų kavinė „Camera obscura“. Dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais. Po Miesto šventės fotoparoda bus perkelta į Plungės kultūros centrą arba Platelių dvaro svirną.
 
 Šiais metais minimas Lietuvos mėgėjų fotografijos 80 metų jubiliejus. Jam paminėti kartu su „Fotoalėjos“ paroda rengiama senosios fotografijos iš asmeninių albumų paroda. Visi, turintieji užfiksuotų savo protėvių, apylinkių, į vykių atvaizdų, į domesnių savo vaikystės akimirkų, galite eksponuoti šioje parodoje. Nuotraukas reikia atnešti į Viešąją biblioteką (Laisvės al. 19); kartu atrinksime, nuskenuosime originalus, padidinsime, į rėminsime ir eksponuosime. Peržiūrėkite savo archyvus ir kuo greičiau neškite į biblioteką.

 Dalyviai informacijos gali gauti Viešojoje bibliotekoje, paskambinę tel.: (8 448) 72 375; 8 614 65 329, parašę el. laišką zemsaulute@gmail.com. Pasibaigus parodai, autoriai darbus pasiima iš Viešosios bibliotekos.

Plungės viešosios bibliotekos informacija

 

S. Narkaus nuotrauka

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.