Kviečia partneriai iš Golub-Dobžyno ir Kvarelio

2022-10-26

Spalio 25 dieną į posėdį rinkosi Ryšiams su užsieniu komisijos, kurios darbui vadovauja mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė, nariai. Posėdyje buvo paviešinti laiškai, gauti iš Plungės partnerių Lenkijoje ir Sakartvele. Golub-Dobžyno apskrities valdytojas Franciszekas Gutovskis ir Kvarelio savivaldybės meras Givi Zautashvili Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui atsiuntė pakvietimus oficialioms plungiškių delegacijoms atvykti į numatytus susitikimus ir tradicines šventes.

Golub-Dobžyne lapkričio 3-5 dienomis vyks susitikimas, kurio metu planuojama atnaujinti Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos ir Anos Vazos mokyklų komplekso bendradarbiavimo sutartį. Golub-Dobžyno apskrities valdytojas pažymėjo, jog laukia atvykstant Plungės mero ir penkių savivaldybės deleguotų asmenų.

Ryšiams su užsieniu komisija pritarė, kad į Golub-Dobžyną vyktų meras A. Klišonis, mero patarėjas Žydrūnas Purauskis ir Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos atstovai – direktorius Regimantas Kavaliauskas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Gramalienė, lietuvių kalbos mokytoja Violeta Rimkuvienė bei Platelių meno mokyklos direktorius Linas Senkus.

Lapkričio 8 dieną Kvarelio savivaldybėje vyks kasmetė šventė „Iliaoba“, į kurią Plungės partneriai kviečia atvykti 4 asmenų delegaciją. Kvietime Kvarelio meras pažymėjo, jog dėl pandemijos sukeltų apribojimų pastaruosius dvejus metus šventė vyko nedideliu mastu, o šiemet į festivalį kviečiami Kvarelio partneriai ir svečiai.  

Ryšiams su užsieniu komisija pritarė, kad į Kvarelį vyktų mero pavaduotoja A. Beierle Eigirdienė, Savivaldybės tarybos narės Irena Taučienė ir Vida Bondauskienė bei Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Vaitkuvienė. Kelionė ir vizitas numatytas lapkričio 7-10 dienomis.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.