Kviečia konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“

2017-05-22

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su valstybinius kelius prižiūrinčiomis regioninėmis į monėmis 8 metus iš eilės organizuoja konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“. Konkurso vykdytojas – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Praėjusieji 2016-ieji išsiskyrė ypatingu aktyvumu. 31 Telšių regione veikianti bendruomenė dalyvavo konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“. Kartu mes nuveikėme daug. Šviesdami ir mokydami žmones saugiai elgtis kelyje bei organizuodami tam tikslui skirtus renginius, sumažinome žuvusiųjų skaičių Telšių regiono valstybinės reikšmės keliuose iki 4, ir šis žuvusiųjų skaičius yra mažiausias nuo 1999 metų.

Reikia tęsti pradėtus darbus ir siekti, kad apskrities keliuose nežūtų nė vienas žmogus, kad eismo į vykių ir sužeistųjų skaičius sumažėtų dvigubai ir daugiau, kad tamsiu paros metu pėstieji segėtų  šviesą atspindinčius atšvaitus, kad dviratininkai žinotų ir vykdytų nustatytus reikalavimus dviračių vairuotojams, kad į kelius neišvažiuotų neblaivūs eismo dalyviai, kad vairuotojai kelyje pasirinktų saugų važiavimo greitį … Turime dirbti toliau. Todėl kviečiame Telšių, Mažeikių, Plungės ir Rietavo savivaldybių bendruomenes aktyviai dalyvauti konkurse ir šiemet.

Paraiškas dalyvauti konkurse bendruomenės turi pateikti konkurso vykdytojui – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai ir konkurso regiono partneriui – VĮ „Telšių regiono keliai“. Nustatytas terminas – iki 2017 metų birželio 15 dienos. Konkursui pateiktam projektui į gyvendinti vykdytojas aprūpins reikalingomis saugaus eismo priemonėmis. Visos konkurse dalyvavusios bendruomenės bus apdovanojamos atminimo prizais, o prizinių vietų laimėtojai – piniginėmis premijomis. Konkurso nuostatus ir su konkurso į gyvendinimu susijusius dokumentus galima rasti internetiniame puslapyje http://www.eismosaugumasbendruomenese.lt, ir www.telsiurk.lt. Informacija apie konkursą teikiama telefonu 8 655 28 691 arba elektroniniu paštu a.raibuzis@telsiurk.lt.

 

VĮ „Telšių regiono keliai“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.