Kviečia dalyvauti orientavimosi sporto varžybų patalpose antrajame etape

2018-03-13

Plungės klubas „Versmė“ ragina ir toliau minėti Lietuvos atkūrimo šimtmetį , mažus ir didelius plungiškius bei miesto svečius kviesdamas  dalyvauti orientavimosi sporto varžybų patalpose „100 kontrolinių punktų Lietuvos 100-mečiui“ antrajame etape, vyksiančiame Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijoje.

                             Pirmojo etapo varžybos jau vyko kovo 8 dieną Plungės „Saulės“ gimnazijoje. Jose savo jėgas išbandė 45 dalyviai – ne tik iš Plungės, bet ir atvykę iš Žemaičių Kalvarijos, Alsėdžių, Nausodžio bei Telšių. Orientavimosi sporto mėgėjai varžybomis liko patenkinti.

Antrojo etapo varžybos numatytas kovo 15 d., ketvirtadienį , Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijoje. Varžybų pradžia (starto laiką galima pasirinkti pačiam dalyviui) – nuo 17 val., dalyviai finišuoti turės iki 19 valandos.

Kviečiame visus, didesnius ir mažesnius, išbandyti save orientuojantis ir surasti kontrolinius punktus mokyklos patalpose. Iš viso numatyti keturi varžybų etapai, apie kiekvieną jų informuosime atskirai.

                             Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į varžybų vyr. teisėją Jolitą Domarkienę el. paštu okversme@gmail.com arba tel. 8650 26340.

 

Klubo „Versmė“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.