Kūrybinės dirbtuvės mažaūgiams

2015-07-21

       Viešoji į staiga „Vandens bokštas“, turinti patirtį organizuojant meninius projektus Lietuvoje ir užsienyje, kviečia visus Lietuvos mažaūgius jaunuolius, kurie kuria arba dar neatskleidė savo kūrybiškumo, į Mažiukų kūrybines dirbtuves, kurios inicijuojamos pirmą kartą Lietuvoje. Plungės rajone, Milašaičių kaime, gamtos apsuptoje kaimo turizmo sodyboje, vyks trijų dienų (2015-08-13 – 2015-08-16) stovykla, suteiksianti naujausių kūrybinių ir kultūrinių žinių, padėsianti ieškoti kūrybinių sprendimų, tobulinant aplinką ir save. Projekto metu bus kuriamas gamtos, fotografijos videomenas ir teatro etiudai. Stovyklautojai lavins meninius į gūdžius su pripažintais Lietuvos menininkais.

       Projekto vadovė Reda Aurylaitė (1,24 m), sėkmingai į vykdžiusi ne vieną projektą Lietuvoje, viliasi, jog „…šiuo projektu pavyks suburti mažaūgius jaunuolius iš visos Lietuvos. Net jeigu jie niekada apie kūrybą negalvojo, tai nereiškia, kad jie nieko nekūrė. Mes visi esame kūrėjai, tik ne kiekvienas tai pastebime. Ši stovykla suteiks galimybę pastebėti tai, kas yra mumyse ir šalia mūsų.“ 

       Projekto organizatoriai tikisi, kad tai ne vienadienis projektas, jis bus tęsiamas vis skirtinguose Lietuvos kampeliuose.

       Apgyvendinimas, maistas stovyklos metu nemokamas  bei iš dalies dengiamos kelionės išlaidos.

       Nepraleiskite progos tai patirti. Lauksime Jūsų el. laiškų vandensbokstas@gmail.com bei komentarų Facebok-e maziukukurybinesdirbtuves.

       Projektą remia: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba.

 

Organizatorius
VšĮ  „Vandens bokštas”.
Projekto vadovė Reda Aurylaitė
tel. 8 670 98 660
 
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.