Kurkime kalėdinę nuotaiką mūsų rajone!

2023-12-03

Gruodžio 2-ąją Plungėje – Kalėdų eglutės įžiebimo šventė! Kartu su eglute nušvinta ir visa Senamiesčio aikštė. O kad šviesu, gražu, kalėdiška būtų ne tik miesto centre, bet ir kiekvienoje gatvėje, kiekvienos įstaigos ar įmonės vitrinoje ar teritorijoje, kiekvieno žmogaus kieme ar languose, pasistengti turime visi.

Tą ir darykime – pasitelkime idėjas ir kūrybingumą, apšvieskime ir papuoškime savo aplinką, kurkime kalėdinę dvasią ir nuotaiką. Ir pasidžiaugsime tuo ne tik patys, bet ir aplinkiniai, praeiviai, svečiai.

O mes, Plungės rajono savivaldybė, jūsų pastangas norime ne tik matyti, bet ir įvertinti, todėl organizuojame kalėdinį konkursą – gražiausiai dekoruotų vitrinų, gražiausiai papuoštų įmonių, įstaigų, organizacijų pastatų ir teritorijų ir, žinoma, Kalėdų dvasią skleidžiančios gyvenamosios aplinkos.

Papuoštas rajono erdves ir patys fotografuosime, ir jūsų darytų fotografijų lauksime. Nuotraukas iki gruodžio 22 dienos siųskite adresu: lina.liuniene@plunge.lt. Nepamirškite parašyti adreso, įstaigos ar įmonės pavadinimo, o jei tai gyvenamoji aplinka, – vardo ir pavardės.

Visos nuotraukos bus skelbiamos feisbuko paskyroje Plungės  rajono savivaldybė. Kalėdinę puošybą vertins komisija, o prizinių vietų laimėtojai bus apdovanoti.

Kurkime Kalėdų dvasią kartu!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.