Kultūros centras kviečia vaikus ir jaunimą dalyvauti jaunųjų menininkų sąjūdyje „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“

2019-02-05
 

 Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“

– XIX jaunųjų menininkų sąjūdis Žemaitijoje

 

Plungės rajono savivaldybės kultūros centras jau devyniolikti metai kviečia vaikus ir jaunimą dalyvauti jaunųjų menininkų sąjūdyje „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“.

Pagrindinis šio projekto etapas – paroda-konkursas, skirtas Stanislovo Riaubos premijai laimėti.

Projekto tikslas – kreipti vaikų ir paauglių kūrybinę veiklą tautodailės tradicijų linkme, atskleisti  talentingiausius, pagerbti unikalaus žemaičių skulptoriaus Stanislovo Riaubos atminimą.

Parodoje-konkurse kviečiame dalyvauti moksleivius nuo 10 iki 19 metų.

Kiekvienas projekto dalyvis turi pateikti po 4 kūrinius.

Tai turi būti vaizduojamieji arba taikomieji dailės dirbiniai:

Konkursui gali būti pristatomi ir kiti dirbiniai, turintys sąsajas su liaudies meno tradicijomis.

Per 18 konkurso metų organizuotos laureatų ir prizininkų kūrybos parodos Vilniaus mokytojų namuose, galerijoje „Koridorius“, devyniuose Švedijos miestuose, su penkiais jaunaisiais menininkais dalyvauta tarptautiniame projekte „Trys kilometrai meno“ Trano mieste, Švedijoje.  

2018 m. spalį šio konkurso-parodos darbus pristatėme LR Seimo rūmuose ir organizavome ekskursiją konkurso dalyviams LR Seime bei TV bokšte.

Esame dėkingi ir nuolatiniams mūsų projekto rėmėjams – Plungės rajono savivaldybei  bei Švedijos Boksholmo organizacijai „Draugas draugui“.

Už ilgalaikį bendradarbiavimą organizatoriai dėkoja visiems projekto dalyviams, jų mokytojams ir tėveliams ir kviečia ir šiais metais aktyviai įsitraukti į kūrybinę veiklą ir dalyvauti šiame projekte.

Iškilmingas parodos – konkurso uždarymas vyks Plungės kultūros centre birželio 7 d. (penktadienį) 14.00 val.

Užpildyta dalyvio anketa siunčiama el. paštu jolmilt@gmail.com. Darbus pristatyti iki balandžio 26 d. į Plungės kultūros centrą: Senamiesčio a. 3, Plungė.

 

Projekto vadovė  Jolanta  Miltenė,
tel. 8 685 69 612,  el. p. jolmilt@gmail.com   

Plungės KC
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.