Kultūra kaime – šventė bendrauti

2016-03-01

     Kulių kultūros centro Nausodžio filialui organizuojant vis daugiau renginių, kultūrinis gyvenimas Nausodžio seniūnijos gyvenvietėse tapo pastebimai intensyvesnis, šventės tapo žmonių bendravimo vieta.

     Kiekvienais metais Nausodžio filialas organizuoja vakaronę senjorams „Laimingos širdys nesensta niekad“. Kaip ir kiekvienas metais, taip ir šiemet, vaikučius filialo kultūros darbuotojai kvietė į susitikimą  su Kalėdų Seneliu ir Snieguole. Šiemet šventė vyko Karklėnuose.

     Jau tradicija tapo, kad Karklėnuose ir Varkaliuose organizuojami filmų vakarai, protmūšiai. Šiais metais linksmos ir siautulingos Užgavėnės vyko Karklėnuose, šventę organizavo Egidijaus Vaškelevičiaus vadovaujamas jaunimo klubas.

     Be galo didelia žiūrovų ir dalyvių gausa pasižymėjo renginių organizatoriaus E. Vaškelevičiaus sumanyta ir įgyvendinta šventė „Pasitinkant vasarą Varkaliuose“ ir daugelis kitų.

     Seniūnijos gyventojai džiaugiasi, kad renginiai organizuojami ne tik Varkaliuose, bet ir kituose seniūnijos kaimuose – Karklėnuose, Prūsaliuose. 

 

Kulių kultūros centro Nausodžio filialo renginių organizatorius
Egidijus Vaškelevičius
 
Nuotraukoje akimirka iš senjorų šventės „Laimingos širdys nesensta niekad”

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.