Kuliuose – tradicinė daug geros nuotaikos dovanojusi vasaros šventė!

2023-07-20

Spalvinga eisena, rekonstruotų miestelio gatvių atidarymas, daug žūklės ir sporto varžybų, sveikinimai, geriausiųjų apdovanojimai, koncertai ir daug kitų smagių dalykų, kurie į savaitgalį vykusią Kulių seniūnijos vasaros šventę sukvietė ne tik kuliškius, bet ir jų vaikus, gimines, draugus.

Sveikindamas kuliškius šventės proga, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis džiaugėsi: „Turite rekonstruotas Liepų, Aušros, Gaisrininkų gatves, renovuojama Kulių gimnazija, o neseniai mus pasiekė žinia, kad Seimo nario Jono Varkalio dėka darbams gimnazijoje skirta dar 240 tūkstančių eurų.

Tik prieš savaitę džiaugėmės jūsų Sofijos festivaliu, įkūrėte  „Kultūros virenę“, o dabar – vasaros šventė su turtinga ir prasminga programa bei gausiu visų jūsų būriu. Puiku, kad esate toks gyvas, aktyvus ir sparčiai atsinaujinantis miestelis. Viso to nebūtų, jei nebūtų iniciatyvių žmonių.

Džiaugiuosi, kad Kuliai gražėja, kad tvarkosi sodybos, kad atnaujinami pastatai, kad daugėja gėlynų Nesustokite, nestokokite gerų idėjų ir toliau darykite gerus darbus. Mes taip pat darome darbus, kurie miestelį daro vis gražesnį ir patogesnį, tikėdamiesi, kad jaunos šeimos čia sugrįžtų ne tik svečiuotis, bet ir gyventi.“

Meras į sceną kvietė ir padėkos raštais apdovanojo aktyviausias kuliškes: Dianą Negreckienę, Ingą Blėdienę ir Agnę Alčauskienę.

Vėliau Kulių seniūnė Daivutė Petrauskienė ir bendruomenės „Alantas“ pirmininkė Agnė Alčauskienė sveikino ir apdovanojo šiemet gimusius mažuosius kuliškius ir jų tėvelius, per šventę surengtų žvejybos, sporto varžybų, netradicinių rungčių nugalėtojus, eisenos dalyvius, dėkojo visiems, kas prisidėjo organizuojant šventės renginius.

Ypatingo dėmesio sulaukė grožį savo sodybose puoselėjantys seniūnijos gyventojai: už gražiausiai tvarkomas sodybas apdovanoti Regina ir Andrius Petraičiai, Lina ir Valdas Gliožiai, Stanislava ir Jonas Jukumai. Gražiausiai tvarkomos ūkininko sodybos titulas atiteko Irenai ir Stasiui Kniūkštams, gražiausias ūkis – Severinos ir Romano Pušinskių.

Kulių seniūnijos vasaros šventę vainikavo Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės atlaidai.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.