Kuliuose aktyviau leisti laisvalaikį kvietė projekto „Judėk!“ veiklos

2022-09-08

Plungės rajono Kulių krašto bendruomenė „Alantas“, besibaigiant vasaros atostogoms, užbaigė dar 2021 metais pradėto vykdyti projekto „Judėk!“ veiklas, kurios skatino Kulių seniūnijos mokyklinio amžiaus vaikus atsitraukti nuo TV ekranų, laisvalaikiu daugiau judėti ir sportuoti. Šio projekto įgyvendinimui skirta 13 722,18 eurai, iš kurių už beveik 12 tūkst. eurų buvo įsigyti ir bendruomenės sporto aikštelėje Kuliuose pastatyti kliūčių ruožo ir karstyklių įrenginiai, betoninis lauko teniso stalas, nupirktos irklentės-burlentės bei smulkus sportinis inventorius. Aktyvių laisvalaikio veiklų, projekto metu, būta tikrai nemažai: vaikai dalyvavo žingsnių iššūkyje, mokėsi žaisti stalo tenisą ir speedmintoną, lankė futbolo ir plaukimo irklentėmis pamokas. Buvo progų ir draugiškai pasivaržyti sportinių estafečių rungtyse, stalo teniso ir futbolo varžybose. Siekiant, kad šie užsiėmimai teiktų kuo didesnę naudą sveikatai ir būtų sportuojama teisingai, projekto partnerio Plungės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės padėjo moksleiviams įsivertinti individualius sveikatos rodiklius, vedė paskaitas fizinio aktyvumo tema.

Džiugu, kad įgyti aktyvaus laisvalaikio įgūdžiai daliai vaikų paskatino norą pradėtas veiklas tęsti, todėl jau nuo rudens planuojami kai kurių projektinių sporto veiklų tęstiniai užsiėmimai. Bendruomenė taip pat kviečia Kulių seniūnijos gyventojus naudotis projekto sportiniu inventoriumi ir įranga savarankiškai.

Šis projektas kuliškiams jau antras, kuriam skiriamas finansavimas iš Sporto rėmimo fondo – 2021 metais, taip pat dėl vykdomo projekto, Kulių moterys reguliariai sportavo grupinėse treniruotėse, prižiūrimos profesionalių trenerių.

Projekto „Judėk!“, vykdytojas Plungės rajono Kulių krašto bendruomenė „Alantas“, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Kulių krašto bendruomenės „Alantas“ inf.

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.