Kulių seniūnijos vasaros šventėje – visą dieną nesibaigiančios linksmybės (atnaujinta)

2018-07-24

 

Liepos 21-ą nuo ankstaus ryto būrys žvejybos entuziastų kartojo burtažodį: „Kibkit, žuvelės, didelės ir mažos!”, galbūt tai ir padėjo Arvydui Juzėnui, Sigitui Gulbinskiui, Haroldui Norvilui laimėti prizines vietas.

Po vėliavų pakėlimo ir Kulių seniūnės Daivutės Petrauskienės, Seimo nario Jurgio Razmos ir Kulių krašto bendruomenės “Alantas” pirmininkės Agnės Alčauskienės sveikinimo žodžių Kulių kultūros centre buvo atidaryta tautodailininkių Elvitos Šeputaitės ir Birutės Šeputienės karpinių ir pintų juostų paroda, o Kulių parke – nuotraukų paroda, skirta Kulių bažnyčios konsekravimo šimtmečiui.

Azartiška kova vyko krepšinio aikštelėje, kur trečią vietą iškovojo komanda „Bliamba“, antri liko“Kulūpėnai”, o pirmi  – “Gatvės gals”. Stalo teniso varžybose moterų grupėje prizines vietas užėmė Marija Mikalauskytė,  Algimanta Vaitkutė, Donata Ilginytė, o vyrų grupėje – Artūras Rimkus, Sigitas Genutis, Adomas Vaitkus. Linksmosiose rungtyse neįveikiami buvo Rita Mockutė, Žilvinas Zakarauskas ir Ramūnas Lankutis. Antrus metus vykstančios dviviečių baidarių varžybos pritraukė daug komandų, norinčių išbandyti jėgas. Šiemet nepralenkiama buvo komanda „Karosai“ – Marius Narmontas ir Žilvinas Zakarauskas. Pati didžiausia dienos intriga vyko Kulių gimnazijos stadione, kur senjorų ir jaunimo futbolo komandos kovojo dėl pereinamosios taurės.  Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, fortūna šypsojosi jaunimo komandai.

Vakarinėje šventės dalyje pirmąkart buvo pasveikinti šiemet Kuliuose gimę mažyliai – Vainė Blėdytė, Mykolas Mineikis, Paulina Mikalauskaitė ir Aistė Bolytė. Kartu su seniūne D. Petrauskiene naujagimių tėvelius sveikino ir atminimo dovanėles įteikė Seimo narys Andriejus Stančikas, pats su žmona užauginęs 11 vaikų.

Apdovanoti gražiausių sodybų savininkai: Lidija ir Romualdas Jaručiai, Romana ir Algirdas Lankučiai, Giedrutė ir Stanislovas Idzeliai. Gražiausia ūkininko sodyba pripažinta Stefos ir Vlado Gudų, o geriausiai tvarkomas ūkininko ūkis – Stanislavos Bartkevičienės. Specialus prizas, kurį įsteigė visuomeninė organizacija „Vieninga Plungė“, Vytautui Kubiliui buvo įteiktas už tai, kad jo dėka autobuso laukiantys vaikai nuo lietaus ir saulės gali pasislėpti naujai įrengtoje stotelėje.

Garbingiausias apdovanojimas – „Kulių krašto garbės pilietis“ – buvo įteiktas Daivai Bernodetai Kubiliūtei-Čičinskienei ir kunigui Česlovui Degučiui.

Seniai Kuliai bebuvo matę tokį gausų būrį kuliškių ir miestelio svečių, visą dieną šurmuliavusių miestelyje, o vakare besilinksminančių Deivio ir Renatos bei grupės „69 danguje“ koncerte ir naktinėje diskotekoje.

Kulių kultūros centro inf.

   

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.