Kulių moksleiviai susitiko su Prezidente

2018-11-27

 

 

Lapkričio 23 d. kuliškiai vaikai keliavo į Vilnių, į vasarą vykusių Keliaujančių architektūros dirbtuvių vaikų susitikimą. Atsikėlę ankstų rytą, 5.30 val, pajudėję iš Kulių, smagiai leidomės į kelią. Nors pati kelionė vyko ir su trukdžiais (didžiulė spūstis, trukusi 1,5 val. ties Kaunu), kad ir vėluodami į susitikimo pradžią, sėkmingai pasiekėme prezidentūroje įsikūrusį Valstybės pažinimo centrą. Sudalyvavę ekskursijoje po centrą, pabendravę vieni su kitais, vaikai sulaukė siurprizo – susitikimo su LR Prezidente Dalia Grybauskaite. Pabendravę su Prezidente, vaikai gavo dovanų, prezidentinių saldainių.

Toliau keliavome apžiūrėti Vilniaus, pamatėme Vilniaus širdyje stūksančius Gedimino pilį, Katedrą ir varpinę, Trijų Kryžių kalną, besiruošiantį ir besipuošiantį žiemos šventėms Vilnių. Daug džiaugsmo ir gerų emocijų suteikė apsilankymas Žaislų muziejuje. Visi, pilni įspūdžių ir lengvo nuovargio (ne juokas keltis paryčiais), pajudėjome namų link.

Didžiulis AČIŪ Keliaujančioms architektūros dirbtuvėms bei jų savanoriams, kad pasirinko Kulius ir vaikus pakvietė į susitikimą Vilniuje. Taip pat dėkojame Plungės rajono savivaldybei, kad padėjo suorganizuoti transportą šiai kelionei.

 

Bendruomenės pirmininkė Agnė Alčauskienė


Nuotraukos R.Dačkaus ir bendruomenės

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.