Kulių gimnazijoje – renovacijos darbų įkarštis

2023-07-27

Erdvios, šviesios, jaukios patalpos, atnaujinti baldai – taip atrodys Kulių gimnazijos trečiasis korpusas, kai jame bus atliktas remontas, kuriam Švietimo, mokslo ir sporto ministerija papildomai skyrė 240 tūkst. eurų. Po renovacijos šios erdvės bus pritaikytos bibliotekai ir aktų salei.

Vasarą, kai daugelyje mokyklų tylu, Kulių gimnazijoje – pats patalpų atnaujinimo darbų įkarštis. Iki naujųjų mokslo metų pradžios bus panaudos pavasarį iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos gautos lėšos (469 tūkst. Eurų). Vėliau Kuliams, kaip minėta, papildomai skirta dar 240 tūkst. eurų, kurie bus panaudoti iki metų pabaigos. Jau suplanuota, jog ši finansinė injekcija bus skirta antrajam ir trečiajam korpusams atnaujinti.

Trečiajame korpuse, kuriame įsikurs biblioteka ir aktų salė, numatytas ne tik patalpų remontas, bet ir jų pritaikymas neįgaliesiems: bus įrengtas pandusas ir kopiklis. Be to, bus sutvarkyta ir šio korpuso aplinka – įrengtas šaligatvis, apšvietimas. 

Kulių gimnazija tvarkoma etapais. Šeštajame korpuse, kuris statytas kaip mokyklos bendrabutis, yra 12 dviviečių kambarių, įrengtas vaikų darželis su priešmokykline grupe, technologijų kabinetai. Penktasis korpusas – tai valgykla, kuri taip pat suremontuota. Ketvirtajame korpuse – atnaujinta sporto sale ir jos prieigos: persirengimo kambariai, dušai.

Pirmasis – mokomasis – korpusas kaip tik dabar baigiamas tvarkyti ir Rugsėjo 1-ąją mokiniai jau turėtų įžengti į atnaujintas, kur kas šviesesnes, patogesnes, modernesnes klases. Vienas iš renovuotų kabinetų pritaikytas meno pakraipai – su didesne garso izoliacija, kad muzikuojantieji netrukdytų kitų dalykų pamokoms.

Tiesa, antrajame ir trečiajame korpusuose dalis darbų jau atlikta – atnaujinta šildymo sistema. Be to, sutvarkytas ir apšiltintas viso mokyklos pastato stogas.

Nuotraukose: prieš kurį laiką renovuojamą Kulių gimnaziją apžiūrėjo Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.