Krepšinis: 3 x 3, o gal ir 5 x 5?

2024-01-16

Savaitės pabaigoje Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis susitiko su krepšinio 3 x 3 komanda „Plungė“, kuri, nors naujokė, 2023-iaisiais puikiai pasirodė ir Plungės vardą garsino ne vienoje pasaulio šalyje.

Komanda „Plungė“ – Ignas Razutis, Rolandas Jakštas, Ovidijus Kaminskis ir Deividas Rasys – kartu su meru Audriumi Klišoniu aptarė puikius 2023 metų rezultatus bei 2024-ųjų ir net 2025-ųjų planus. Susitikime dalyvavo ir Plungės SRC direktorius Alvydas Viršilas.

Pasak mero Audriaus Klišonio, krepšinio 3 x 3 komanda – tikras Plungės pasididžiavimas. „Jums, kaip naujokams, teko gerokai pečiais pasistumdyti, bet tas pasistumdymas – su gerais rezultatais. Džiaugiuosi jūsų pasiekimais, kaip ir tuo, kad yra tęstinumas: kai Igno paklausiau, ar 2024 metais bursime 3 x 3 komandą, jis atsakė, kad ne, nebursime, nes komanda jau suburta. Vadinasi, Plungės vardas vėl skambės“, – kalbėjo meras. Ignas Razutis patvirtino, kad komanda nusiteikusi ir toliau žaisti už savo gimtąjį miestą, tik šiuo metu krepšinyje 3 x 3 – kelių mėnesių pertrauka, pradžia – balandį.

Susitikimo metu daug dėmesio skirta ateities perspektyvoms. „Kadangi statybos vyksta sklandžiai, tikėtina, kad 2025 metų pirmąjį ketvirtį turėsime naują sporto salę. Tad reikia, kad Plungė turėtų ne tik stiprią 3 x 3 komandą, bet ir 5 x 5 ekipą, galinčią žaisti aukščiausiu lygiu“, – kalbėjo meras Audrius Klišonis.

Pasak Savivaldybės vadovo, suprantama, jog šiais metais pokyčiai neįmanomi, bet ir 2025-ieji netruks ateiti, tad reikia ruoštis ir imtis tam tikrų veiksmų. „Mūsų planas – kalbėtis su jumis, su „Olimpo“ vadovais, galvoti, ką turėtume nuveikti, kad 2025-aisiais, kai jau turėsime salę, turėtume ir komandą. Prieš imantis to, mums reikalingos ir jūsų įžvalgos – dėl klubo, jo struktūros, finansavimo, rėmėjų, žaidėjų, trenerių“, – sakė meras.

Anot Audriaus Klišonio, futbolas jau pastatytas „ant bėgių“, dabar – krepšinio eilė. Modelis galėtų būti panašus: kai įsipareigojimų klubui turi ir Savivaldybė, ir rėmėjai, kai ugdoma pamaina, yra stabilumas ir tęstinumas.

Krepšininkai pasidžiaugė, kad Savivaldybė taip iš anksto gvildena šią temą, kad planuojama nelaukiant paskutinės minutės. „Dėl 3 x 3 viskas aišku, o dėl 5 x 5 dar yra kur padirbėti. Krepšinyje – ne tik 5 žaidėjai, bet ir klubo vadovai, treneriai, rėmėjai. Visa struktūra, kuri labai svarbi. Žaidėjai lemia tik 50 procentų rezultato, antrąją dalį – sėkmingas organizavimas, finansavimas, stabilumas. Krepšinio virtuvė labai sudėtinga“, – kalbėjo plungiškiai krepšinio žaidėjai.

„Suprantame, kad tai nėra paprasta. Norime profesionaliai pasiruošti, todėl ir kalbame apie tai iš anksto. Aišku, kad žaidėjų, trenerių ir klubo interesai turi sutapti, o jūs turite tame patirties. Ir ji labai vertinga. Tikimės, kad pasidalinsite“, – į plungiškius krepšininkus kreipėsi meras Audrius Klišonis.

Komandos „Plungė“ žaidėjai dėkojo Savivaldybei už palaikymą, Sporto ir rekreacijos centrui – už tai, kad priglaudė po savo sparnu. Plungės SRC direktorius Alvydas Viršilas taip pat padėkojo krepšininkams ir išsakė viltį: „Tikrai noriu išvysti jus naujojoje arenoje – žaidžiančius už Plungę!“

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.