Krepšinio turnyras „Krepšinis iki paryčių”

2013-08-26

Plungės atviras jaunimo centras rugpjūčio 21 dieną  14-29 metų jaunuoliams organizavo krepšinio turnyrą „Krepšinis iki paryčių”. Nors buvo planuota organizuoti rugpjūčio 14 dieną, bet lietuviškas oras pakišo koją ir teko turnyrą nukelti.

Susirinko net 15 komandų, tarp kurių buvo ir viena merginų. Komandos rungėsi pagal mažiaus kategorijas, žaidė gatvės krepšinį 3×3. Teisėjauti padėjo Jaunimo centre savanoriavęs Ovidijus bei profesionaliuose krepšinio klubuose (Plungės ir Šiaulių) žaidęs Gediminas.

Varžybos startavo 20 valandą, jas pradėjo aktyvūs Plungės jaunimo centro nariai, didžėjaudami ir miksuodami įvairias house music stiliaus dainas.

Laimėtojų komandos buvo apdovantos medaliais, diplomais ir saldžiais prizais, o pats renginys, manome, taps kasmetiniu, kadangi susirinko apie šimtą žaidžiančių ir juos palaikančių jaunuolių. Tai rodo, kad iniciatyviniai renginiai, ypač sportiniai, jaunuoliams itin reikalingi ir įdomūs. Pažadame dar ne vieną tokį renginį. Plungės atviro jaunimo centro kartu su Turizmo informacijos centru planuose  – kelionė po piliakalnius dviračiais, taip pat kelionė į Nidą. Viskas nemokamai. Daugiau informacijos: Laisvės alėja 19  arba telefonu 8 684 07 843.

Plungės atviro jaunimo centro idėjas finansiškai remia Jaunimo reikalų departamento laimėtas projektas „Madinga būti veikliu”. Plungės atviras jaunimo centras sako didelį AČIŪ Plungės „Ryto” pagrindinės mokyklos bendruomenei, visiems prisidėjusiems prie renginio. Atsiprašome kaimynų, jei muzika skambėjo ilgiau nei tikėjomės. Bet visa tai jaunųjų talentų labui ir jų užimtumui skatinti.

 

 Plungės atviro jaunimo centro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.