Krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ nugalėtojai – Plungės SRC krepšininkai

2017-05-08

Gegužės 6-7 dienomis Plungėje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos berniukų (gim. 2005 m.) krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ finalinis ketvertas. Dėl stipriausios komandos vardo varžėsi Plungės SRC-„Anra investicija“, Klaipėdos KM-„Žemaitija“, Kauno KM „Aisčiai“ ir Sabonio KC.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Klaipėdos KM-„Žemaitija“ su Sabonio KC. Šiose rungtynėse pajėgesni buvo Sabonio KC žaidėjai, kurie nugalėjo pajūrio krepšininkus 62:55 ir pateko į finalą.

Antrajame pusfinalyje susigrūmė Plungės SRC-„Anra investicija“, kurią treniruoja Genadijus Glikmanas, su Kauno KM „Aisčiai“. Po labai atkaklios kovos plungiškiai nugalėjo Kauno krepšininkus rezultatu 76:65 ir pateko į finalą. Šiose rungtynėse Plungės komandoje nesulaikomas buvo Nojus Radžius, kuris į varžovų krepšį įmetė net 43 taškus.

FINALO DALYVIAI

Antrą finalinio ketverto dieną vyko rungtynės dėl vietų. Pirmoji dienos dvikova vyko tarp Klaipėdos KM-„Žemaitija“ ir Kauno KM „Aisčiai“. Šios rungtynės dar kartą parodė, kad finaliniame ketverte rungtyniauja vienodo pajėgumo komandos, nes šios dvikovos nugalėtojas buvo neaiškus iki rungtynių pabaigos. Tik rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidė Klaipėdos krepšininkai, kurie ir laimėjo kovą dėl trečios vietos rezultatu 91:87. 

U12 berniukų krepšinio „Pirmasis iššūkis“ finalinį ketvertą vainikavo įspūdingas finalas tarp Plungės SRC-„Anra investicija“ ir Sabonio KC. Taip buvo finalas, kai abiejų komandų sirgaliai visas rungtynes jautė įtampą, nes visas rungtynes abi komandos kovėsi taškas į tašką. Ir vis dėlto  sėkmingas Nojaus Radžio, kuris finale įmetė 38 taškus, žaidimas ir aistringas plungiškių savo komandos palaikymas padėjo Genadijaus Glikmano treniruojamai komandai išplėšti įspūdingą pergalę 66:63 ir kelti nugalėtojų taurę į viršų.

PLUNGč–S SRC-„ANRA INVESTICIJA” KREPŠINIO KOMANDA

Už pirmą vietą Plungės SRC-„Anra investicija“ žaidėjai buvo apdovanoti medaliais, o nugalėtojų taurę Plungės komandos kapitonui įteikė Moksleivių krepšinio lygos direktorius Martynas Račkauskas.

Į simbolinį penketą pateko du Plungės komandos žaidėjai – Nojus Radžius ir Rokas Antanas Čivilis. Antrą vietą finaliniame ketverte užėmė Sabonio KC, trečią – Klaipėdos KM-„Žemaitija“ ir ketvirtą – Kauno KM „Aisčiai“.

SIMBOLINIS PENKETAS: NOJUS RADŽIUS (KETVIRTAS IŠ KAIRč–S), ROKAS ANTANAS ČIVILIS (PENKTAS IŠ KAIRč–S)

Plungės SRC-„Anra investicija“ komandos sudėtis: Pijus Dobilas, Dominykas Gotautas, Matas Lubys, Jokūbas Maciulevičius, Lukas Mikalauskas, Matas Mikalauskas, Vincas Pakalniškis, Edvinas Puidokas, Nojus Radžius, Aušrys Razmus, Justas Stonkus ir Rokas Antanas Čivilis. Treneris Genadijus Glikmanas.

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.