„Krašto gidas“ – visiems keliaujantiesiems

2016-02-09
Klaipėda

 

        Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, įgyvendindama projektą „Bendradarbiaujančios ir kuriančios bendruomenės – krašto pažinimui“, sukūrė produktą – www.krastogidas.lt. Krašto paveldo gido turinį kuria ir pildo Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka ir partneriai: Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Pajūrio regioninio parko direkcija ir Klaipėdos Bachmano dvaro bei Tauralaukio bendruomenės.

        „Krašto gidas“ gali būti partneriu ir pagalbininku keliautojui, mokytojui, dėstytojui, ekskursijų vadovui ar šeimai, norinčiai turiningai praleisti sekmadienio popietę. Krašto paveldo gide rasite informaciją ne tik apie Klaipėdos krašto, bet ir Plungės, Kretingos rajonų kultūros paveldo objektus, liudijančius krašto istoriją ir dabartį.

        Gidas yra laisvai prieinamas visuomenei ir pritaikytas išmaniesiems telefonams, planšetėms bei įprastiems kompiuteriams. Jame informaciją pateikiame lietuvių, vokiečių, rusų bei anglų kalbomis.

        Krašto paveldo gido interaktyviajame žemėlapyje pažymėtos skulptūrų, paminklų, pastatų, gatvių, aikščių ir kitų lankytinų objektų vietos. Pasirinkite dominantį objektą ir sužinokite apie jį daugiau, paskaitę aprašymą ir pažiūrėję nuotraukas, vaizdo bei garso įrašus.

Karklė Kretinga

 Kornelija Jankauskienė,
kultūrinės veiklos vadybininkė.
Klaipėdos apskrities  viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.